Wątek dotyczący artykułu

PGE Marma może złożyć odwołanie

PGE Marma ma czternaście dni, by odwołać się od decyzji weryfikacyjnej w sprawie wyniku niedzielnego meczu w Tarnowie. Gospodarze pokonali rzeszowian 53:37.

przeczytaj cały artykuł

Adee

to ten temat dalej aktualny? :O nie nudzi się Wam to? :D ja już rzygam tą Marmą i ich aferami :D no dejcie żyć :D tylko kibel stali się jara bo ma w końcu z kim dyskutować :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic stali 1

aferami nie my je tworzymy tylko oszuści z klubów takich jak wasz każdy przestepca stara się zapomnieć swoje wystepki i je bagatelizować to naturalne

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
kibic stali 1

w tym przypadku regualmin jest jasny nawet rolnicy powinni go rozumieć poza tym zapisy sa w tym przypadku słuszne jesli kazdy bedzie sobie mógł robić przerwy kiedy chce w trakcie zawodów wylewając na tor wodę z różnych powodów to dojdzie do kuriozum bo polak potrafi a przyczyna może być różna a to trzeba przełozyć silnik ze skasowanego motocykla do innego a to trzeba poczekać na przyjazd zawodnika ze szpitala

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
yoyo

Pamiętam jeden mecz w Rzeszowie gdzie nawaliła taśma, próbowali ją naprawić ale coś im nie szło. Policzyłeś wtedy ile było minut przerwy? Z tego co pamiętam wtedy Rzeszowianom zbytnio nie szło, a jak sędzia pogroził paluszkiem to dziwnym trafem taśma nagle została naprawiona.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
heban

regulamin mówił wówczas o starcie na tzw. chorągiewkę ... wiec z taśmą czy bez mecz by się odbył, a chorągiewka atutów by stali na pewno nie przyniosła, wiec poznaj regulamin obecny i przeszły a później się doszukuj

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
yoyo

a chorągiewka atutów by stali na pewno nie przyniosła

To jest oczywiste i dlatego nagle taśma została naprawiona.
.
Jeżeli chodzi o regulamin to większość zapisów mam głęboko w poważaniu. Znam przepisy dotyczące samych zawodów żużlowych i to mi starczy. Mojej wypowiedzi jednak chyba kompletnie nie zrozumiałeś, bo nie interesuje mnie to co by się wtedy stało, chorągiewka czy cokolwiek, ale ILE TRWAŁA PRZERWA. Tylko to chcę się dowiedzieć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.