Wątek dotyczący statusu użytkownika

TenSybil

Drodzy Przyjaciele Tensybila. Moja żona Katarzyna Sybilska (TenSybil)zmarła gwałtowną śmiercią 9 lipca 2013 r. Wspomnijcie ją dobrze. Mąż Dariusz Sybilski

Vivendi

Kochani,
Niestety, potwierdzam smutną i wstrząsającą wiadomość. Rozmawiałam przed chwilą z Synem Kasi Sybilskiej (tenSybila). Jej Małżonek przebywa w Chorwacji. Przekazałam im kondolencje w imieniu naszej forumowej społeczności. Cóż mogę powiedzieć - rozmawiałyśmy we wtorek i nadal nie mogę uwierzyć w taki obrót losu. Mówiła, że za nami tęskni, choć był to dopiero początek urlopu. Poznałyśmy się dzięki SportowymFaktom, ale choć początki przyjaźni były wirtualne, to więź całkowicie realna. Myślę, że moje odczucia podziela większość z Was.
Niestety, szlachetne zdrowie zawiodło Sybillę.
Smutne serdeczności dla Was wszystkich....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Miałem nadzieję, że napiszesz coś zupełnie innego. Planuję napisać bloga, na którym każdy mógłby napisać jak zapamiętał Sybila, kilka słów od siebie. Czy mogłabyś później powiadomić o tym blogu jej rodzinę?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Vivendi

Tak zrobię. Postaram się też dać znać kiedy pogrzeb, ale najprawdopodobniej nie wcześniej niż pod koniec przyszłego tygodnia. Łza się w oku kręci.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Pottermaniack

Podarowała mi niedawno książkę z dedykacją, "Brak wiadomości od Gurba", pod nią dopisek "Tak będzie niestety. za chwilę". Jak idiota oczywiście zapamiętałem tylko część, w którym pisała o mnie. Nawet tego nie zauważyłem. Sam nie wiem, może powinniśmy złożyć się dla wieniec dla niej, jeśli będziesz na pogrzebie, co o tym myślisz?

| Odpowiedz
blokuj
wislok

Dla mnie to w pewnym sensie oczywistość, jeśli jest możliwość,że ktoś będzie na pogrzebie(niestety ja mam za daleko i nie jestem osobą mobilną) to czekam na informację , teraz mogę jedynie podarować jej modlitwę. Kurcze tak naprawdę dopiero zacząłem ją poznawać bliżej. Ale co tam ja, jakiś tam użytkownik wirtualny , co musi przeżywać rodzina i przyjaciele - Ci z reala.

| Odpowiedz
blokuj
qasta

Straszna wieść ,
nie wiem co pisać, bo nie chcę używać czasu przeszłego. JESZCZE NIE.
Potterze, nie mogą tego powiązać. Pisałeś, że w Kato osobiście spotkałeś TenSybila . Czy to była Sybilla ? Oni przecież występowali w dwójkę, na zmianę, a czasem jednocześnie. Nic nie rozumiem, co się stało ?, co się naprawdę działo?, to wszystko było czasem takie emocjonalne...

| Odpowiedz
blokuj
Pottermaniack

Pisałem, że chciałem ją spotkać, nie zgraliśmy się biletami, ale po raz pierwszy i niestety ostatni widziałem ją na początku lipca, zaprosiła mnie z mężem na spotkanie w Warszawie. Kilka miesięcy temu przesłała mi swoje zdjęcie, stopniowo na forum dokonywała "coming out" w postaci informowania kolejnych użytkowników o tym, że jest kobietą, a postać Sybila to jej alter ego. Raczej nie zamieniała się z mężem, przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. Jak to dziewczyna i TaSybilla to była część zabawy, zamieniliśmy się nickami na krótki czas. Chciała się ujawnić, ale namawialiśmy ją dalszej zabawy uznając, że szkoda rezygnować z postaci Sybila.

| Odpowiedz
blokuj
Fabulous_Killjoy

Nawet nie wiedziałam, że takie akcje były. Chyba po prostu za rzadko jestem. Konto "Jak to dziewczyna" pamiętam jako bardzo zabawną i sympatyczną inicjatywę. Przypominam sobie też komentarze pod artykułami, gdzie TenSybil opisywał zachowanie przeżywającej tenisowe spotkania Sybilli. Również w bardzo miły sposób, z uśmiechem.

| Odpowiedz
blokuj
qasta

bo to było własnie wtedy, gdy sobie siedzieliśmy w nocy (późnym wieczorem , ja zdawałem relacje z meczu live a Sybil na zmianę z Sybillą stroili sobie żarty, mieszali nicki, zmieniali awatary i podpisy pod awatarami itd

| Odpowiedz
blokuj
Pottermaniack

Na początku nie skojarzyłem, że kyasix pisząc do Sybila per Sybilla przekazuje nam informację o tym, że jest kobietą, dopiero to zrozumiałem, kiedy napisała na moim privie.

| Odpowiedz
blokuj
wislok

Miałeś to niezwykle szczęście ją poznać, tak jak pisałem ja do tak bliskiego grona ludzi nie należałem,ale przynajmniej wiem,że TenSybil darzyła mnie ogromną sympatią,co dla mnie było zaszczytem..

| Odpowiedz
blokuj
Pottermaniack

Bardzo Cię lubiła, uważała za naprawdę barwną postać, wyróżniającą się poglądami i potrafiącą bronić swoich racji. O ile dobrze pamiętam ułożyła rymowankę o Tobie, choć się zastanawiałem, czy zdoła wymyślić rymy do "ok".

| Odpowiedz
blokuj
qasta

nie chce mi się wierzyć ... tak niedawno razem z TenSybilem i Sybillą komentowaliśmy późno w nocy mecze, chyba w Delray Beach grał bodaj Gulbis-Haas, a może coś mylę, może to był Madryt i Grigor ze Stasiem... to było w takiej wesołej atmosferze...
nie wiem, czy też byłeś w tym ?, Potterze ? może pod Sybilowym nickiem... to było tak niedawno, nie rozumiem, co się mogło stać...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Fabulous_Killjoy

A ja niestety jestem poza krajem. Jednak w poniedziałek/wtorek wracam na warszawskie lotnisko, więc gdyby pogrzeb zbiegł się z tą datą, to może bym się pojawiła. Informujcie na bieżąco w kwestii ustalenia tego dnia...

| Odpowiedz
blokuj
Gabi

Chyba nikt nie wie, co w takim momencie można napisać. Bo czy jakiekolwiek słowa oddadzą nasz smutek?
Szczere wyrazy współczucia dla rodziny. Nigdy nie zapomnimy o Sybili.

| Odpowiedz
blokuj
wislok

Byłem chyba pierwszą osobą , która zobaczyła ten wpis(było to minutę po jego napisaniu),ale nic nie napisałem,bo po prostu nie wiedziałem co napisać, tak naprawdę chyba dopiero teraz to do mnie tak naprawdę dociera.

| Odpowiedz
blokuj
Gabi

Ja od razu napisałam e-mail do Kazi. Chciałam się dowiedziec o co chodzi. Miałam ogromną nadzieję,ze powie mi,że to żart... Też tutaj nic nie pisałam, nie byłam w stanie. Wpis zobaczyłam zaraz po dodaniu, ale nie uwierzyłam. Nadal nie chce uwierzyć...

| Odpowiedz
blokuj
wislok

Dziękuję za przekazanie kondolencji w imieniu całej społeczności,w tym mojej osoby, która nie ma możliwości uczynić tego osobiście.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.