Wątek dotyczący artykułu

PGE Marma może złożyć odwołanie

PGE Marma ma czternaście dni, by odwołać się od decyzji weryfikacyjnej w sprawie wyniku niedzielnego meczu w Tarnowie. Gospodarze pokonali rzeszowian 53:37.

przeczytaj cały artykuł

kanibal

niech sie cudem utrzymaja w koncu swoj wrog to swoj na wlasnej piersi wychodowany ale tej pani juz powinni podziekowac blazni sie na kazdym miejscu z wladeczkiem powinni sobie rece podac

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Łukasz UT

Najbardziej mnie wkurza forumowicz z rzeszowa nie wiem tylko czego mu konta nie usuną przecież koleś nic mądrego jeszcze nigdy nie napisał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kanibal

nadaje tym tonem od kilku juz lat slepo zapatrzony omijaj go szerokim lukiem odpisujesz to on sie jeszcze bardziej nakreca

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
kanibal

tego sie trzymajmy fatalny rok 2008 jeszcze nam bokiem wychodzi szkoda ze w 2009 nie zalapali sie do nas na p-off a tak tylko 2 wygrane alee i tak od 2009 wygrali z nami JEDEN mecz czyli cos ich chyba boli

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
kibic stali 1

ale zawsze przed wami w lidze a swoją drogą u was zawsze się coś psuło i robili przerwy to światła na stadionie to bieg przerywano w różnych okolicznąsciac po 3 kółkach u was wszystko się może zdarzyć

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
kanibal

to nie sa celowe dzialania jak mecze o 11 by druzyne przeciwna oslabic kupczyc meczami robic oranisko na torze by tylko kosztem zdrowia zawodnikow wygrac mecz sa kibice normalni w rzeszowie z ktorymi mozna porozmawiac kulturalnie ale ty do nich nie jestes zaliczany wiecznie macisz i macisz
mozesz mi powiedziec jaki tor przygotowano 2 razy na derby wiedzac ze sa spodziewane opady deszczu w sezonie 2009 uciekacie jak szczury z tonacego okretu w lesznie a sami wiekszy syf robiliscie wiesz skoncz te mongolskie teorie bo to sensu nie ma

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
kibic stali 1

chłopie mecz o 11 byl w latach 90 gdzie marta jeszcze nie wiedziała co to żużel więc co ty gadasz a tor był normalny dla naszych zawodników u was natomiast trwają kombinacje innego typu więc zamilcz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
kanibal

to czy Marta byla lub nie to malo mnie interesi fakt jest taki ze wy wiecznie kombinowaliscie by na sile mecz wygrac nie patrzac na kosekfencje swoich czynow
zreszta juz waszej Martusi Stachyra bronowal tor bardziej niz to czynil kiedys Marek we Wroclawiu co o maly wlos nie skonczylo by sie tragedia bo ojciec syna by zabil na wlasnym torze
wasza Martunia zawsze chciala wygrywac teraz sa komisarze to walkow z torem sie robic nie da to kombinuje jak przy zielonym stoliku cos ugrac jesli tylko uchyli sie cien nadzieji
czy ktokolwiek kiedykolwiek ktos zglaszal jakies ale na stan toru w Tarnowie wiec argument ze trenerem jest Mareczek odpada z miejsca

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Greg-Tarnów

Marta udaje święto prawda jest taka że jak popatrzy się w historię żużla klub z Rzeszowa prowadzi w tabeli przekrętów.Stachyra jak zabronował tor na derby to zawodnicy nie mogli się złożyć w łuk.

| Odpowiedz
blokuj
Bez_Cenzury

Jak to pisze wasza brac-zerknij najpierw na swoje podwórko i policz wasze przekręty a poźniej staraj się oceniać innych.bo za uszami macie sporo syfu z ostatnich lat :))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
CT

A wielu nie mniej wkurza fakt, że zamiast gościa zablokować i ignorować, to wałkujesz po raz tysięczny to samo zagadnienie! Jest wielu innych fanów z Rzeszowa a nie tylko kibic stali! Umiesz obsługiwać komputer i myszkę to załatw z nim tę sprawę, a nie znów odgrzewasz temat z nim związany...

| Odpowiedz
blokuj
CT

Już czytałem i nie mam zamiaru tego kontynuować. A tacy jak Ty piszą o nim po sto razy, później kilku innych robi tak samo, a rezultat jest taki, że wszyscy widzą klub przez pryzmat tego kibica. I zaczyna się wjeżdżanie, obrażanie i gnojenie kibiców i klubu! Tak ciężko zrozumieć?

| Odpowiedz
blokuj
CT

Bo poraża mnie ignorancja, krótkowzroczne postępowanie i generalizujące osądy... Przez pryzmat jednego kibica oceniać innych, a także klub. I oczywiście potem po nim jeździć jak się podoba. Ciebie też to raczej nie zadowala...

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
CT

Masz rację kolego, ale rozumiesz mnie też, że ilekroć widzi się, jak się nieelegancko wypowiada o klubach i kibicach, to prędzej czy później puszczają nerwy. Też staram się spokojnie podchodzić do tematów niektórych, ale czasami się po prostu nie da! Jak to śpiewał jeden znany artysta: DZIWNY JEST TEN ŚWIAT! :)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
CT

Nie wiem. Czasami czuje się po prostu bezradność. Bo wielu scysji można było spokojnie uniknąć. Ja mam za to wrażenie, że wielu wchodzi tu tylko po to, żeby się spinać i prowokować do kłótni, wybitnych "specjalistów" w tej działce tu nie brakuje...

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.