Wątek dotyczący artykułu

Półfinał Drużynowego Pucharu Świata w Częstochowie przełożony na niedzielę!

Z powodu złych warunków atmosferycznych sobotni półfinał Drużynowego Pucharu Świata został przełożony na niedzielę. Zawody rozpoczną się o godzinie 15:00.

przeczytaj cały artykuł

Rafał Z

Wystarczyło by żeby te zawody które miały odbyć się w Częstochowie były organizowane w Toruniu to na pewno wtedy by się odbyły i żaden deszcz by w tym nie przeszkodził. Mam nadzieje że BSI w końcu pojdzie po rozum do głowy i za rok przyznają organizację Drużynowego Pucharu Świata Toruniowi. A tak w ogóle wystarczyło by że tor zostałby w porę przykryty folią i dopiero przed samymi zawodami folia została by potem zdjęta i można by spokojnie wtedy zawody odjechać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
1982Gdańsk

zachowujesz się jakby czewa była sponsorowana przez ruskiego magnata. Kasa nie jest najważniejsza. Liczą się kibice a nie pielgrzymi :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Apator Fan

Ty za to pozdrow vipa.Ta "wies" jest rownie wielka co Częstochowa i jest w tej chwili jednym wielkim placem budowy.Powstaje nowy most za setki milionów złotych,hala widowiskowo-sportowa na ponad 6 tys kibicow,trasa srednicowa.Uniwersytet sie cały czas rozbudowywuje.Sam studiuje na super nowoczesnym wydziale ,ktory kosztował ponad 70 mln zł.Mamy bardzo nowoczesny stadion zuzlowy.Teraz się pochwal co takiego w Częstochowie się buduje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
pablo80

Drogi, aleje, rozbudowywuje się Politechnika, aquapark. Niedawno oddali nową wspaniałą hale sportową, a tak w ogóle to cześć. Tak sobie wszedłem i czytam i wstyd mi za kolesia z mojej wiochy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Tylko Włókniarz

Nie wiesz co piszesz! A tak nawiasem mówiąc to Toruń jest mniejszy niż Częstochowa czy ci się to podoba czy nie! A w Czewie jest m.in. huta a także TRW (największy producent sys.bezp. do samochodów BMW, Mercedes i całej masy innych), BREMBO (układy chamulcowe jak wyżej), GUARDIAN, STOLZLE i inne.
Mamy wyższe uczelnie, akademie, politechnikę a nawet już niebawem uniwersytet... MAMY NAJBARDZIEJ FUNKCJONALNĄ HALĘ SPORTOWĄ W POLSCE NA PONAD 7 TYS! Takie miano zdobyła w zeszłym roku! Mógłbym tak w niskończoność... Więc chłopcze najpierw doucz się, poczytaj a dopiero później zabieraj głos bo się kompromitujesz...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Dobry-men

Tak się licytujecie co gdzie jest i kto z tego korzysta. To ja wam powiem tak w Lesznie jest Akwawit i nie ma praktycznie dorosłego Polaka który nie korzystał by z produktu tej firmy. hahahaha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.