Wątek dotyczący artykułu

Klaudia Szmaj podpisze kontrakt ze Stelmetem Falubazem Zielona Góra

Podczas pikniku Falubazu w Mostkach doszło do spotkania włodarzy zielonogórskiego klubu z Klaudią Szmaj. Pierwsza Polka z licencją Ż w przyszłym tygodniu podpiszę umowę ze Stelmetem Falubazem.

przeczytaj cały artykuł

Unistka1938

Hahahahahahahaha ;pp widać, że niektórzy nie mają co z pieniędzmi robić ^^Niee mam zamiaru oglądać dziewczyn na torze !Dyscyplina schodzi na dno -.-

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rol23

No niech pozostaną jako podprowadzające. Kamera na transmisjach mogłaby je dłużej pokazywać przed startem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rybnicki_Rekin

"Jakbyś był inteligentny" to byś pomyślał, że sobie żartowałem, ale nie wymagam od ciebie myślenia :) Patrząc na twoje wpisy pod tym artykułem to ogólnie zbyt dużo nie można od ciebie wymagać...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Rybnicki_Rekin

Nie jestem typem obrażalskiego ;) Co do Pani Klaudii w żużlu to podziała bardzo dobrze dla promocji dyscypliny wbrew pozorom, a nie tylko Falubazu.

| Odpowiedz
blokuj
Unistka1938

Takie jest Twoje zdanie ;p moje jest inne .. W jej wykonaniu nie można na tą chwilę mówić o żużlu .. Musi się jeszcze dużo nauczyć a takie podpisywanie kontraktu z klubem z Ekstraligi jest bez sensuu -.-

| Odpowiedz
blokuj
Rybnicki_Rekin

Mogą ją wypożyczyć dla jakiegoś drugoligowego klubu. Po za tym nie zabierajmy jej szansy. Robi to co kocha w końcu,a to jest najważniejsze. Po za tym dzięki niej mówi się teraz o żużlu.

| Odpowiedz
blokuj
pkew

Żeby była liga kobiet, musi być więcej, co jeżdżą. Nie rozumiem, dlaczego takie zawody miałyby być nudne.

| Odpowiedz
blokuj
pkew

Wiele dyscyplin jest (może być) ciekawszych w 'wersji' kobiecej, to dlaczego nie żużel? Byłoby to coś nowego, więc nie można stwierdzić :)

| Odpowiedz
blokuj
Rybnicki_Rekin

Na jakiej podstawie sądzisz, że jak będą kobiety to ludzie nie będą chodzić? Jeśli dobrze rozumie twój nick sama jesteś kobietą to powinnaś dopingować koleżankę żeby pokazała facetom jak się jeździ :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Unistka1938

Noo właśnie jestem kobietą i mi się to nie podoba ;p Po prostu uważam, że to nie sport dla kobiet ;p tzn, że nie widzę ich w roli dziewczyn, które mogą ten sport uprawiać wyczynowo .. Jak będzie jakaś większa ich ilość i niech mają jakieś zawody między sobą .. ALE NIECH SIĘ NIE PCHAJĄ DO FACETÓW !

| Odpowiedz
blokuj
Rybnicki_Rekin

Wiesz to jest tak jakby twierdzić, że sprzątanie to jest zajęcie tylko dla kobiet, a tym czasem ja np. sprzątam w domu. Nie ma co wyolbrzymiać. Jeśli udowodni, że nadaje się do rywalizacji z facetami to jestem jak najbardziej za, a może za kilka lat będzie więcej jeżdżących kobiet i zrobi się ligę. Ktoś musi byc tym pionierem jednak. Jeśli by się tak miało stac jak ty mówisz to na raz by musiało zdać kilkadziesiąt kobiet, a następnie zakładać dla nich kluby.

| Odpowiedz
blokuj
Unistka1938

Dla mnie składy mieszane odpadają ;p mam takie zdaie i tyle .. może niech tam sobie jeździ z juniorami w jakiś tam zawodach juniorskich ale EKSTRALIGA NIE ;p

| Odpowiedz
blokuj
Rybnicki_Rekin

Nie tylko tenis. Masz jeszcze skoki narciarskie, biathlon itd. Patrząc choćby na skoki. Tam kiedyś było nie do pomyślenia żeby kobieta skakała, ale zaczeły trenować, interesować się i w końcu zaczeły się pokazywać. Na zawody kobiet przychodzi równie dużo kibiców co na zawody panów. Wbrew pozor kobiety to może być przyszłość speedwaya i tak jak mówie ktoś musiał przetrzeć szlaki. Oby to było dobrze wykorzystane i z czasem powstała liga kobiet.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Unistka1938

alee właśniee sam mówisz mają swoje zawody a niee, że razem skaczą i walczą w Pucharze Świata z mężczyznami ;pp nie mam nic przeciwko temu by jeździła .. nie chcę po prostu by jeździła z facetami w zawodach ligowych ;p

| Odpowiedz
blokuj
Rybnicki_Rekin

Ale są też drużyny mieszane :) Moim zdaniem ona jeżdżąca wśród facetów może zachęcić inne kobiety do jazdy :) a potem to już kwestia czasu jak będą kobiece kluby i rozgrywki :)Jak mówimy na śląsku :"dej temu czas dziołcho".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
xman1100

Dokładnie tak było z wieloma dyscyplinami jak np. boks skoki narciarskie itd. Zawsze musi być ten pionier który przetrze ślady.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Speed58

A to dlaczego,masz konkretne powody,żeby ją od tego odżegnywać? Niech jeździ,skoro czuje się na siłach.Oczywiście nie już,ale za jakiś czas da radę niejednemu,a jak na razie,więcej kobiet w tym sporcie w Polsce nie ma.

| Odpowiedz
blokuj
Unistka1938

A czy ja powiedziałm, że nie ma jeździć ?? Niech jeździ ale nie z facetami w ekstralidze :) takie jest moje zdanie ;p mam do tego prawo taak jak i Ty do wyrażenia swojej opini :)

| Odpowiedz
blokuj
Speed58

Oczywiście,że masz prawo wyrażania własnych opinii,ale jestem zdania,że podejmując decyzję o zdawaniu na licencję żużlową,Klaudia doskonale wiedziała,że w lidze nie ma kobiet,a więc jej świadome dążenie do celu miało wkalkulowane to,że startować będzie (jeśli będzie?) w męskim towarzystwie i nie ma znaczenia I,II-ga czy Eliga...wszędzie jedzie się tak,żeby wygrywać i przeciwnik również tego chce,więc nie ma zmiłuj.

| Odpowiedz
blokuj
Unistka1938

Ty masz inne spojrzenie na tą sprawę ja też mam inne i tyle ;p niech jeździ z juniorami w jakiś zawodach młodzieżowych ale nie w Ekstralidze ;p

| Odpowiedz
blokuj
Speed58

Jak powiedziało się "A",to trzeba dotrzeć do końca alfabetu...ma jechać,nawet w GP,to byłby dopiero numer,godny Polki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.