Wątek dotyczący artykułu

Polacy wracają do finału - relacja z 1. Połfinału DPŚ w Częstochowie

Polacy w cuglach wygrali częstochowski półfinał Drużynowego Pucharu Świata i bezpośrednio awansowali do finału tych rozgrywek, który zostanie rozegrany w Pradze.

przeczytaj cały artykuł

elvis

na jakiej podstawie twierdzisz ze janowski jest gorszy,od dudka na taki tor,po tym co dzis widziales?nie wspomne ze dudek zastpil tomka,i logicznym jest ze tylko wpadka jaednego z 3 raiderow dawala mu szanse na jazde w pradze:) notabene byl najslabszym naszym zawodnikiem....o twoim i nie tylko smiechu przed biebiem magica z wardem nie wpomne-po biegu juz juz kozakó nie bylo na forum.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Janowski był dosyc wolny na trasie.Dudek robił na trasie lepsze wrazenie a w drugim swoim biegu tylko defekt zabrał mu zwyciestwo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
elvis

masz racje,robil wrazenie-a janowski byl tak wolny ze zrobil na trasie warda...koniec tematu-bo widze ze caly torun broni po zawodach slaszy wystep dzaka...a to polacy weszli do finalu-cos wam sie pomieszlao juz:) przemak po zawodach wi gdzie by pojechal daki jak by cos tam bylo....ehh szkoda czasu na dyskusje bez sensu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Apator Fan

Nie widzisz ,ze jedynymi powaznymi przeciwnikami dla Janowskiego był Ward,Batchelor i ten Bogdanovs?Ward musiał sie z cała repra Polski zmagac.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
elvis

przejzyj na oczy jedzie z jockerem i wali zero-a przeciez jechaly ogórki:) przegrywa z janowskim-poł godziny temu pisaliscie na zywaca ze w snach,ze tylko jak zdefektuje i inne brednie-teraz co?? brak konsekwencji w komentowaniu?

| Odpowiedz
blokuj
elvis

piszac z telefonu pomylilem ze 2-3 literki-ale kazdy zakumał przekręcone słowa-Ty jako jedyny nie:)-wiec kłania sie czytanie ze zrozumieniem.

| Odpowiedz
blokuj
elvis

po co zaczynałeś durnym tekstem?takim poziomem dyskusji poszalej przed blokiem:)a wiec "turlaj dropsa?" jakoś tak.

| Odpowiedz
blokuj
elvis

pisales do ziomka,i sam zaczepiles...wiec w czym problem-to jest forum odowiadaj za slowa:) prosta sprawa! jesli ktos cie nie obraża-nie prowokuj i nie szukaj zwady.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Krzyżacy

zwyczajnie przekręciło mu koło na starcie dlatego został. zdarza sie. Lemon zrobił błąd dając Jokera w tym biegu. Ward dziś sprawiał najlepsze wrażenie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
real_M

W King's Lynn będzie ciekawiej bo Angole na swoim torze dużo potrafią i kto wie czy Duny nie znajdą się w barażu

| Odpowiedz
blokuj
Walczące Byki

Żeby nie było, też się odezwę (chociaż nie szczekałem, tylko wyrażałem po prostu swoje zdanie). Dziś swoje zrobił, ale ponieważ rywale byli jacy byli, to z opinią co do jego występu w tegorocznym DPŚ wstrzymuję się do końca finału. Za półfinał plus.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
elvis

ostatnie dni,na forum nie bylo nic innego(w wiekszosci to posty wiadomo kogo-ale tak jest jak komus oczy przyslania polewaczkowy)i patrzy na macka przez jego pryzmat-chloapk jedzie indywidualnie bardzo dobrze co dzis pokazal.Po 1 biegu sie spasowal i wygral wszytsko-kazdy z naszych jechal z takimi samymi zawodnikami a on wygral z wardem...cos to mówi.ale zaraz ktos bedzie widzial dziure w calym.

| Odpowiedz
blokuj
Walczące Byki

Ja miałem swojego bloga, widziałeś, jaki skład sugerowałem, raczej do Janowskiego chyba podszedłem bez jakiejś napinki, jedyne co, to bym go po prostu nie powołał. To wcale nie oznacza, że "mój" skład nie uzyskałby awansu do finału, teraz wszyscy czekamy na finał, bo niezależnie, czy wchodząc do finału z półfinału, czy z barażu, przy obecnej sytuacji kadrowej - dwie reprezentacje zadowoli tylko jeden wynik: złoto. Danię i Polskę. Każdy inny wynik to porażka.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.