Wątek dotyczący artykułu

Polacy wracają do finału - relacja z 1. Połfinału DPŚ w Częstochowie

Polacy w cuglach wygrali częstochowski półfinał Drużynowego Pucharu Świata i bezpośrednio awansowali do finału tych rozgrywek, który zostanie rozegrany w Pradze.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty przez użytkownika
eddy

no to do szkoly ,albo dodatkowe przyuczanie - gamoniu. Nic gorszego nie ma jak kaleczenie ojczystego jezyka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
culinhofzg

Stary ja tylko z pisownią mam problemy i naprawde to już jest postęp jeżeli o pisownie chodzi POWAŻNIE
Nie myśl że ja to mam gdzieś
Książki staram sie ostatimi laty w innych językach czytać i może to też jest błąd
Ale szkołe to ja skończyłem
Maturę zdałem bez najmniejszego problemu i to z każdego przedmiotu w tym również z języka polskiego
I nie pierd.. mi tu o lenistwie bo nie jestem leniwy
Poprostu mam z pisownią problemy

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Speed58

Nie masz co się wdawać w tak zawiłe dyskusje,bo widzisz do czego to prowadzi.To,że czytasz w innych językach,to super sprawa.rób to nadal,poznasz język,dopiero,gdy będziesz miał z nim bezpośrednią styczność,ale podstawy zawsze są ważne.Najzabawniejsze są sytuacje,gdy zwracający uwagę,sam wpadnie na forum,wówczas bywają tłumaczenia,że nawala klawiatura,lub pisze z telefonu...nie martw się takim tekstem,zawsze znajdzie się "NAUCZYCIEL".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
culinhofzg

kolego
Poleciałem na wyspy 8 lat temu bez ang.
W szkole 13 lat niemca 8 podstawowa i 5 tech ( dla większości forumowiczy - kiedyś nie było gimnazjum
W tech. 3 lata francuski, 1 rosyjski
Angielski opanowałem w 2,5 bez książek - tak łatwo ten język wchodzi
Hiszpański jako samodouczanie - podoba mi się jako język
A tak naprawde to zobacz jak łatwo się języków uczy :
Znając polski masz łatwość i podstawe do nauki wszystkich języków słowiańskich
Język angielski jest wszechobecny i łatwy i ubogi zarazem
Język francuski jest w pewnej istocie podobny do języków romańskich ponieważ do nich należy więc jest dobrą podstawą do nauki i rozwinięcia języków romańskich dlatego hiszpański też nie jest trudny
A niemiecki podstawą do języków germańskich ale tego kierunku rozwijać nie będe :)
Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
culinhofzg

Dla angoli nie
A tak poważnie Edinburgh jest miastem stolicą szkocji słynącą z turystyki więc przyjażnie jest
Niektóre statystyki mówią że mieszka ty tyle samo szkotów co reszty nacji
A zaraz zaczyna się coroczny festiwal sztuki i kultury
i z miasta które nie liczy 500tyś rib sie na miesiąc ok 2mln
i UWAGA :
3500 miejsc do picia :))))))))
Tzw Fringe Festuval

| Odpowiedz
blokuj
Speed58

No to Cię złapałem...niepamięć piszemy razem :))) Czasami się coś tak pisze,że nie wiadomo,co się napisało,każdemu się przytrafi.

| Odpowiedz
blokuj
bolo8333

no fakt,spacja nie zadziałała ;))))a najgorsze jak ludzie piszą tu takie błędy i potem człowiek myśli czy sam dobrze pisze

| Odpowiedz
blokuj
AMON

Skoro tak to nic się nie zmieniło z patriotyzmem u nas jest na bakier ja na szczęście jestem z PIERWSZEJ STOLICY TEGO KRAJU i na pewno nie zapomniał bym naszego języka po miesiącu !

| Odpowiedz
blokuj
bydziaj

Z patriotyzmem jest pewnie o'k ,ale niestety z reguły mówi się o sprawach złych,smutnych,chorobach itp (to takie Polskie) stąd rozmawiamy pewnie o 2-3% ludzi ,którzy inaczej pojmuja co to Ojczyzna ! Wierzę ,że ludzie młodzi jak to było przez stulecia nadal oddali by życie za kraj

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
AMON

Oj kolego mylisz się teraz jest tylko "prywata" no może kibice piłkarscy by zrobili "pospolite ruszenie " i stanęli by w obronie ojczyzny bez interesownie !ps ja jestem też kibicem Lecha Poznań .

| Odpowiedz
blokuj
bydziaj

Nawet nie pisz mi o "patriotyzmie" kiboli piłkarskich ,gdyz taki fałszywy patriotyzm na pokaz (szale,fany,oprawy) na mnie nie działa ! Ich "występy" na stadionach i poza nimi najlepiej pokazują ich "miłość" do Ojczyzny ,oczywiście TYLKO PRAWICOWEJ

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
UL_MŁP

Nie tylko Ty jesteś kibicem piłkarskim ja również CRACOVIA. W obronie ojczyzny staneli by wszyscy co są patriotami a nie że tylko kibice piłkarscy.

| Odpowiedz
blokuj
ława

człowieku ,slaw ma rację! A ty prezentujesz sobą tak marny poziom,że nawet nie zrozumiałeś prostego przesłania jakie w Jego poście było zawarte.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
culinhofzg

Wiem że w niemczech nieszkasz
Śledze foru chyba od początku i jeszcze wcześniej
Mimo że nie zawsze się zgadzam to zawsze z sensem piszesz

| Odpowiedz
blokuj
Speed58

No to pogratulować!!! Mi 11-go urodziła się wnuczka...niestety,nie mam możliwości ich odwiedzić...jak na razie,może później.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.