Wątek dotyczący artykułu

Polacy wracają do finału - relacja z 1. Połfinału DPŚ w Częstochowie

Polacy w cuglach wygrali częstochowski półfinał Drużynowego Pucharu Świata i bezpośrednio awansowali do finału tych rozgrywek, który zostanie rozegrany w Pradze.

przeczytaj cały artykuł

Dobry-men

Ja mam propozycję. Niech Cieślak wystawi reprezentację na finałw składzie. Miedziński, Gollob, Przedpełski, Hampel. Choc nie wiem czy kibicom z Torunia Hampel też nie będzie przeszkadzał. Wtedy któregoś z Pulczyńskich i kadra z Unibaxu gotowa. Wygrają wszystkie biegi. Kurcze zapomniałem, że wtedy Toruniacy nie będą mieli na kogo narzekac. Już wiem będą na CIeślaka że źle ustawił nr startowe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Walczące Byki

I dobrze, bo Balon swoje na sumieniu ma, ale nie w 2013. O tyle z nim dobrze, że ma to w świadomości i potrafi przeprosić, a sam nie narzeka, gdy ktoś ostro potraktuje jego.
Co do Twojego pytania - nie mam pojęcia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
ikar

zgadzam się z Tobą, ale wiesz jaka jest różnica między Balonem a Miedziakiem i Pulczasem? Torunianie popelnili błędy z braku umiejętności, Balon, bo poniosła go fantazja, jego agreska na torze jest przemyślana, on często nie pomyśli i wjedzie tam gdzie nikt inny by nie wjechal, co się końćzy kraksą, typowy przykłąd w tamtym roku z Szuminą....kto gorszy?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Walczące Byki

Z Szuminą zachował się źle, trzeba było od razu mu wyjechać w stylu Pedersena, gdy jeszcze Rafał był z tyłu - wtedy sytuacja prosta - Bally był zawodnikiem z przodu i sam obierał ścieżkę. Zmienił ścieżkę, gdy Szombierski już go wyprzedzał - jego błąd. Myślę, że drugi raz takiego samego by nie popełnił.
A upadki - każdy jest niebezpieczny, każdy może zakończyć się złamaniami lub śmiercią, więc nie klasyfikuję upadków na celowe i nie, bo nie wierzę w coś takiego, jak celowe przewrócenie kogoś. Przecież w podanym przez Ciebie przykładzie - Damian też się przewrócił i jemu groziło to samo...

| Odpowiedz
blokuj
ikar

tylko, że ja nie mówię, że on to zrobił celowo, różnica między nimi jest taka, że błędy miedziaka i przedpełskiego polegały z braku umiejętności, nie wiem dekoncentracji czy "słabych rączek", a Balon dobrze wiedział co robi, jak wchodzi, że będzie na milimetry, myślał że mu się uda, po raz kolejny nie wyszło, brak wyobraźni u tego zawodnika najbardziej mnie irytuje

| Odpowiedz
blokuj
Walczące Byki

myślał że mu się uda

brak wyobraźni

Skoro myślał, że mu się uda, to dlaczego brak wyobraźni? Sądził, że da radę, to tak pojechał, okazało się, że nie dał rady... Dobrze, że panowie są cali i zdrowi i nadal jeżdżą, błąd Balińskiego i już, co mam Ci napisać? Żużel...

| Odpowiedz
blokuj
ikar

bo nie potrafił sobie wyobrazić, że mu się nie uda, bo nie było na to miejsca, właśnie ocena sytuacji jest jego największym problemem, a problemem Miedziaka brak techniki, o Przedpełskim cięzko póki co cokolwiek mówić, bo to młodziak a takim zdarzają się podobne błędy do tego z BK, patrząc na jego ataki, wg mnie z całej tej trójki mimo włodego wieku to on najbardziej myśli z całej tej trójki, ale zobaczymy czy go fantrazja nie poniesie

| Odpowiedz
blokuj
Weintraub

Ten przykład to chyba tu nie pasuje. W starciu z Szuminą to Baliński specjalnie zajechał. Obejrzyj powtórkę.Oglądał się i zajechał mu drogę. Jeżeli to fantazja,to ja za taką dziękuję. Miedziak z Przedpełskim specjalnie w innych nie wjechali. Miedziaka pociągnęło,nie opanował i tyle.Przedpełski z resztą to samo. Szczęście w nieszczęściu,że skończyło się to tak,jak się skończyło, w każdym z tych przypadków.

| Odpowiedz
blokuj
bydziaj

No właśnie nie mogę znaleźć ,a chcę zobaczyć ,gdyż Night "widział" łokieć Fajfera 5 minut po nformacji o upadku na SF , mieliśmy ocenić jak pojawi się film

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
ikar

no dobra, może zajechał, bo myślał, że się Szumina wystraszy, w każdym bądź razie fantazja go poniosła, a co do Torunian, Przedpełski - owszem, pociągnęło go i można to tłumaczyć błędem młodości, ale Miedziak? który to już raz jeździ w poprzek toru bo ma słabe rączki? popatrz na którykolwiek mecz - on ciągle ma taką jak ja to mówię czkawkę:), cigle go podnosi, w każdym meczu, nawet w Toruniu, słabe rączki, ot co, mimo iż jestem z Torunia i ogólnie go lubię, jak chce jeszcze coś w żużlu osiągnąćto musi wyeliminować te proste błędy, bo jak nie, to jeszcze nie jednego połamie

| Odpowiedz
blokuj
eddy

bez urazy- a kogo ma odeslac, jak wczesniej przed nim wszyscy jada w bezpiecznej dla, nich samych-odleglosci?

| Odpowiedz
blokuj
Walczące Byki

No wiesz, byle kto Holdera, Hampela i kilku innych podstawowych reprezentantów swoich krajów na DPŚ za plecami nie wozi, nawet na własnym stadionie... Damian może nie miał specjalnie udanego początku sezonu, ale w ZG, z tego, co wiem, to na szprycę się łapał, w Tarnowie też, w Rzeszowie również jakieś punkty, w Bydgoszczy bardzo dobrze, w Gorzowie i Częstochowie również zapunktował, średnia powyżej 1,5 przy tak słabym początku sezonu i takich problemach sprzętowych, to może nie jest szczyt marzeń, ale biorąc pod uwagę progresję wyników w ostatnim czasie - da się ją przeżyć.

| Odpowiedz
blokuj
eddy

Kolego nie gniewaj sie ,celowo w swej wypowiedzi dodalem wiecej pieprzu ,aby troche przejaskrawic, tak jak Ty podgrzales atmosfere poslugujac sie przykladami Miedziaka i Przedpelskiego.Lecz musisz przyznac ze wielu Waszych kibicow bylo zdegustowanych tym co Balon do pewnego czasu pokazywal .Co tu duzo mowic - statystyki nie klamia ,43 lokata obecnie daje do zrozumienia ze Balinski znacznie czesciej ogladal plecy innych ,niz inni -jego.Widac istotna poprawe , obecnie i oby tak dalej ,czego zyczy kibic Aniolow . Pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj
-Night-

chyba przeszadzasz. kto chce zawodnikow z torunia w kadrze? gdzie masz te wpisy? kazdy chce walsnie pawlickugeo,a nie janowskiego. gdzie sa te wpisy co chcemy golloba, miedziaka czy przedpelskiego. ,my sie coieszymy bo kontuzji nie bedzie. a od jutra zacznie sie festival ich az do soboty. zobaczysz.

| Odpowiedz
blokuj
elvis

sam piasles ze miedziak powinien byc w kadrze,bo ma srednie lepsze od magica i to dzieki polewaczkowemu jedzie bo pupli,a miedziakowi sie za sezon nalezy... czyz nie?
5 minut temu pisales gollob za janowskiego? wiec o co kaman?

| Odpowiedz
blokuj
ikar

7 to trochę mało, bo 5 powinien mieć z urzędu, ale jak zdobędzie z 9 to będę bardzo zadowolony, pozdro

| Odpowiedz
blokuj
elvis

jesli zrobi 7-8 a reszta bardziej doswiadczonych kolegów po 10 lub wiecej-bedzie walka o zloto.We finale nie bedzie faworytów w poszczególnych biegach.

| Odpowiedz
blokuj
ikar

wg mnie właśnie powinni być faworyci, skoro nie ma Holdera i Szwedzi są rozbici, to Dania i Polska a reszta 20 punktów z tyłu, no a Czechów trzeba objeżdżać, nawet na ich torze, to Angole (Autralijczycy?) powinni odbierac punkty Polakom i Dunom, nie Czesi

| Odpowiedz
blokuj
elvis

punkty bedzie tracil kazdy-tak to widze,kto najmniej ma dziur w skladzie ma złoto-czesi na swoim torze beda wygrywac tak z naszymi jak i z dunczykami...zobaczymy kto wejdzie z barazy.

| Odpowiedz
blokuj
-Night-

ja mowie o miedzinksi, a golloba wypowiedz z kontuzja komentoalem w czoraj. pewnie ze jest zdrowy . ale descz go wystraszyl, dzis by pojechal gdyby tak bylo pieknie.

| Odpowiedz
blokuj
elvis

ale wiesz ze to nie zawodnik na takie imprezy/chyba nie zaprzeczysz...pisales ze kompromitacja polewaczkowego,mamy 4 miejsca-i sa lepsi na ten czas od niego-lepsi nie sa w kadrze...chyba zdajesz sobie z tego sprawe.On sie na waznych zawodach pali,pokazywal wam to w waznych mecach nascie razy-komu jak komu-ale tobie nie musze tego pisac.

| Odpowiedz
blokuj
Dobry-men

O miedziaku sam pisałes. Gollob jedzie. Tylko co niektórym kibicom od was zawsze mało. Ich wypowiedzi sa takie że jeśli z nimi się nie zgadzasz imasz własne zdanie to cię zbluzgaja. I niech mi nikt nie mówi ze mam przytoczyc te wypowiedzi bo zaraz ze 20 znajdę

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.