Wątek dotyczący posta na blogu

Śmieszne skojarzenia związane z nazwami klubów.

kataryniarz

Proszę o wpisy do "bazy danych polewki" z nazw klubów żużlowych. Skojarzenia mogą dotyczyc meczów tudzież innych wydarzeń związanych z tymi nazwami. Kibice przywiązani do tradycji! Musimy jakoś się bronić przed zalewem sprzedajności w dzisiejszym świecie. Śmiech jest na to jednym ze sposobów. Dla ułatwienia (…)

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
Walczące Byki

O nie! A jak jeszcze jakiś producent podpasek i tamponów zacznie sponsorować zawodniczki (zawodniczkę) Falubazu, to również te produkty nakażę wszystkim znajomym w okolicy omijać szerokim łukiem :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Walczące Byki

Spokojnie, słyszałem kiedyś o jakimś odszczurzaniu czy tam odmyszaniu, zwał jak zwał, ale w mieście, w którym to robili - później mieli na jakiś czas trochę spokoju :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Speed58

W Gorzowie,przed laty również otwarto Spar,ale cieszył się bytnością ok. 6 miesięcy,później ten obiekt wzięło Nomi,a teraz jest "Supermarket Chiński",Spar został zlikwidowany w Niemczech,to przenieśli się do Polski,ciekawe,jak będzie z "Praktikerem",który tutaj plajtuje,pewnie w Polsce ma się dobrze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Walczące Byki

Ja za bardzo nie znam historii tej firmy, więc nie za bardzo mogę na ich temat dyskutować, znam tylko 2 fakty z życia tej firmy: sponsorują (lub sponsorowali) Falubaz i mają sklep w miejscowości położonej niedaleko od mojej :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
asia

Tak,tak..nie dziwię się..:))Ja też bym się bała tam wejść mając świadomość,że można się natknąć na jakiegoś Szczurka...:)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.