Wątek dotyczący artykułu

Jedni chcą podium, drudzy rewanżu - zapowiedź meczu Fogo Unia Leszno - Dospel Włókniarz Częstochowa

W przypadku wygranej nad Dospel Włókniarzem Fogo Unia awansuje przynajmniej tymczasowo na drugie miejsce w tabeli. Przyjezdni zrobią jednak wszystko, by zrewanżować się za porażkę na własnym torze.

przeczytaj cały artykuł

GÓRA.

suchaj placku napinasz sie jak stare gacie drabika,mam do ciebie propozycie jak jedziesz do leszna to spotkajmy sie to sobie pogadamy w cztery oczy ,mozesz przyjsc nawet z kolegami bedzie weselej,czekamy.dziekujemy dowidzenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GÓRA.

jakos nie widzałem zeby ktos sie im postawił,a tak na marginesie to raków wjechał ma sektor ckm i tam sa same dzieci i kobiety ,cały stadion stał i nic nie robił i ot kto tu jest napinaczem .dziekujemy dowidzenia.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
yoyo

O jakich problemach z torem mówisz? Tor jest bardzo dobrze szykowany na ten mecz. Kilka dni temu Roman zaorał go na pół metra głębokości, aktualnie krąży z łopatą i szykuje miny pułapki. Z tego co widziałem, a murawie jest gotowa pożyczona Władkowa plandeka i jutro ma być pierwszy łuk jeszcze bardziej zbronowany, zlany wodą i przykryty plandeką aby nie wyparowało, przez co po raz kolejny oba łuki będą kompletnie inne. Tak więc o tor nie masz co się martwić, bo wszystko będzie w jak najlepszym porządku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
bolo8333

przecież jak wygrają to o torze nie powiedzą nic ale jak przegrają to nawet winę zwala na koleiny na starcie.to jest trąbienie na wymówkę w razie przegranej.a co do Emila to najpierw niech poczekają ile złotówa łaguta zaśpiewa,bo się jeszcze może okazać że znów będą go błagać aby został ;D

| Odpowiedz
blokuj
Tylko CKM

Oczywiście, że nie, ale sama umowa zobowiązuje. Poza tym kontrakty obu Rosjan są sponsorowane przez KJG Company, którzy są również udziałowcami w klubie. O Emilu możecie sobie wypisywać różne dziwne informacje wyciągnięte z kapelusza, ale Grisza nie odejdzie. Nie ma takiej opcji. Wiedzą o tym zarówno kibice, jak i cały zarząd. Łaguta to wizytówka częstochowskiego żużla. Dla niego wielu ludzi przychodzi na stadion. Nie rozumiesz, że Jego odejście odbiłoby się na frekwencji? Zarządzanie klubem to nie tylko puste cyferki, ale również marketing. U nas duże wpływy do kasy to wpływy ze sprzedanych biletów i klub nie może sobie pozwolić na straty na tym polu. Proste i logiczne.
Jeżeli nie wiesz to się nie wypowiadaj. I kto tu się ośmiesza?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Tylko CKM

Nie wiesz, a się wypowiadasz, ale cóż nie mam zamiaru mówić do ściany. A co do Susiego, to na pewno znajdzie dla Emila "dobrą ofertę". Ale jeszcze nie czas na tego typu rozmowy. Sezon w pełni, a wy rozmawiacie o kontraktach. Śmiech na sali. Jest za to jedna rzecz, co do której jestem pewien: do Was nie pójdzie. Powód? Nie stać Was. No chyba, że znajdziecie gigantycznego sponsora. Powodzenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
bolo8333

a czy ja pisałem że do nas?znowu kompromitacja dziecko.dobra skończ bo widze że nie wiesz jakie są reali sportu.PIENIĄDZ!

| Odpowiedz
blokuj
Tylko CKM

Chwytasz za słówka, ale nic Ci to nie daje. Poziom Twojej wypowiedzi mówi sam za siebie. Wyzywając innych od dzieci próbujesz odwrócić ich uwagę, od merytorycznych błędów, które popełniasz. Poza tym chwytasz się wszystkiego, żeby tylko znaleźć sobie pole do napinki i wypowiadasz się na temat rzeczy, o których nie masz pojęcia. Żałosne.
Co do samego Emila to może nie Ty o tym mówiłeś, ale Twoi koledzy już tak. I domyślam się, że te informacje nie wpędziły Cię w depresję, więc skąd ta frustracja? Uspokój się nikt Cię nie atakuje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.