Wątek dotyczący artykułu

Kto zasili szeregi Śląska Wrocław?

Śląsk Wrocław ma już trenera, a także trzon polskich koszykarz, jednak w dalszym ciągu w zespole brakuje zawodników na kilka kluczowych pozycji.

przeczytaj cały artykuł

luksin

i ciekawe tylko czy w trakcie treningow bedzie pozowal:)...a tak na powaznie to szkoda ze taki ofensywny talent sie zmarnowal...byl taki moment gdy bardzo chcialem aby gral w anwilu...ale teraz wydaje mi sie ze najlepszym dla niego miejscem bylaby 1 badz 2 liga...ale napewno nie plk:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Grzegorz Talar

była z niego świetnie zapowiadająca się "2". na tej pozycji jego swoista bezczelność była nawet potrzebna. ale to wszystko było "dawno temu w trawie";))))))
Luksin sugeruje, że jego miejsce jest w I czy II lidze...ja pójdę dalej - chłopak powinien zostać przy sesjach zdjęciowych do kolorowych magazynów i ćwiczeniach na siłce.
to co odwalił w Rosie to dla mnie totalna dyskwalifikacja. profesjonalista się tak nie zachowuje. zrobił to raz, zrobi raz jeszcze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
luksin

no ale moze w koncu dorosl...choc przeslanek ku temu brak...dopiero gdyby rozegral caly sezon a 1 badz 2 lidze to wtedy widzialbym sens w inwestownie w niego...mial rzut ,mial koziol...mial wiele potrzebnych na jego pozycji cech...moglby spokojnie grac w plk na dobrym poziomie ale wybral inna droge i moze faktycznie juz jej powinien sie trzymac:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.