Wątek dotyczący artykułu

Betard Sparta Wrocław - składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz 58:32 (wynik)

Betard Sparta Wrocław pokonała na własnym torze składywęgla.pl Polonię Bydgoszcz 58:32. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził Tai Woffinden, który wywalczył 13 punktów.

przeczytaj cały artykuł

Big Lebowski

Greg za chwilę kończy bogatą karierę i nad Nim bym się nie pastwił. Po wypadku z Batchelorem odechciało Mu się ścigania. On już tylko jeździ. Resztę pogoniłbym do łopaty żeby zobaczyli co to ciężka praca. Większość kiboli haruje jak woły i płaci ciężko zarobione pieniądze na patałachów, zarządzanych naczelnym patałachem twierdzącym w dodatku, że cudu do utrzymania nie potrzebuje. Nie zdziwię się jak jutro przeczytam w gazecie, że znowu urządza sobie swoją ulubioną wyliczankę z której będzie wynikać, że utrzymanie jest prawie pewne. Dzisiaj cudu nie oczekiwałem, ale po czymś takim powinni rozpędzić całe towarzystwo w pi... Jeszcze przez aż 4 kolejki będziemy przy agonii klubu. Boli jak ...syn. Trzeba być z klubem na dobre i na złe, ale trzeba też odróżniać wierność od naiwniactwa. Prezes robi podpuchę i jeszcze naciąga tych najwierniejszych kibiców. Ja na tę całą ekipę grosza już nie wysupłam. Gdzieś są jednak granice przyzwoitości.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BDG

Czesc Big! swietnie to napisales... banda baranow z jajoglowym preziem na czele... w meczu o zycie zrobic taki wynik... szkoda gadac, powinni do konca sezonu jechac minimalnym ksmem i wyp... te gwiazdki na zbity ryj!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jedyny_taki

Zgadza sie. W miejsce Hancocka widział bym Gino Manzaresa, za Łoktajewa Danił Iwanow, a za Andersena Josh Auty, albo Nick Morris czyli starzy (nie)znajomi (jak da rade, to jeszcze za Koscieche Szczepaniak) :). Frekwencja gorsza napewno nie bedzie, a moze ludzie przyszli by z ciekawosci zobaczyc nowych zawodnikow. I tak z Falubazem poorazka, w Gnieznie porazka, z Czestochową porazka i jak Rzeszow bedzie u nas walczyl o utrzymanie w ostatniej kolejce to tez wygra. Juz mi to zwisa jakie beda wyniki (zaplacilem przed sezonem za karnet, wiec nikt mi nie powie ze jestem kibicem sukcesu). Mialo byc tak pieknie, a wszystko zepsul Deresinski przegrywajac mecz z Lesznem (nieprzypadkowo, w koncu sam jest z Leszna).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty
zbynek 1

a mówiłem ci kolego po meczu z lesznem ze zmiana menago na anie lisewska te patalachy powinni oddac lub zasponsorowac nam bilety na pozostale mecze i na pierwsza lige a deresinskiego za tydzien kibice powinni wywiesc na taczce jak przyjedzie zielonka to dopiero bedzie pogrom

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.