Wątek dotyczący posta na blogu

Anne Keothavong zakończyła karierę!

użytkownik usunął konto


Fabulous_Killjoy

Nie wiedziałam o tym. Zawsze przykro jest widzieć zawodnika odchodzącego na tenisową emeryturę, lecz najwyraźniej było to dla tej tenisistki odpowiedni czas. Nie mogę powiedzieć, że będzie mi jej jakoś szczególnie brakować, gdyż nie była ona zbyt widoczna w kobiecym tourze, choć oczywiście znałam tę postać. Cóż można życzyć w takiej sytuacji? Udanego życia poza kortowego? Albo kolejnych ekscytujących lat z tenisem, choć już bardziej jako mentorka i trenerka w tej dziedzinie, a nie gracz?
Jak zwykle się rozpisałam i Cię zaspamowałam. Za to z góry przepraszam (:

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Armandoł

ja ją zawsze lubiłem. może nie była szczególnie widoczna, ale kojarzę ją jako fajną sympatyczną dziewczynę z pogranicza dużych ITF'ów i turniejów WTA. mogłaby zająć się komentowaniem meczów, może trenerką. taka mała ciekawostka - jej brat James jest uznanym sędzią tenisowym. :) cóż, życzę Ance powodzenia w życiu pozatenisowym! będzie mi jej brakować!
też się rozpisałem i nie widzę powodów, żebyśmy mieli kogokolwiek przepraszać. :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fabulous_Killjoy

No bo czasem mam wrażenie, że niektóre moje komentarze to lanie wody bez szczególnej merytorycznej wartości :)
Ja ją kojarzę raczej z WTA oraz Wielkich Szlemów- w którymś Wimbledonie była chyba nawet rywalką Agnieszki Radwańskiej. Generalnie nie była mi bardzo znana.
To ja też rzucę ciekawostką, z której Keaothavong powinna być dumna- Anne jako pierwsza Brytyjka od 16 lat(!) była klasyfikowana w TOP 50 WTA. Potem pojawiły się oczywiście Laurcia i Heather. No i z tego co patrzę, to jeszcze Baltacha zdołała osiągnąć taki rezultat (była najwyżej na pozycji numer 49). Ale w każdym razie bohaterka tego postu była pierwszym zwiastunem nadejścia lepszych czasów dla brytyjskiego tenisa kobiecego.
No proszę...teraz napisałam coś, z czego jestem bardziej zadowolona i wyszło jeszcze więcej. Nie ma rady na moje gadulstwo :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.