Wątek dotyczący artykułu

Maciej Pilitowski nowym graczem Orlen Wisły?

Jeszcze przed rozpoczęciem nowego sezonu szeregi Orlen Wisły Płock zasilić ma kolejny nowy rozgrywający. Najprawdopodobniej będzie to obecny zawodnik Piotrkowianina, Maciej Pilitowski.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
into the vortex

Przyganiał kocioł garnkowi, lepiej też powstrzymaj się od swoich mądrości - może wówczas to forum wróci do merytorycznej dyskusji. A moderatorów upraszam o usuwanie nie wnoszących nic do tematu komentarzy - temat jest o Pilitowskim, a ostatnie 10-15 komentarzy to wymiana ciosów na linii Płock-Kielce (pozdrawiam normalnych kibiców!)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
into the vortex

No dobra, kumam, że odbijacie piłeczkę, tylko poziom niektórych ripost jest beznadziejny i tylko podnosi ciśnienie, a rozmawiajmy tutaj o faktach i o samym artykule, bo zrobi się tu jakiś pudelek czy onet zaraz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mariusz7

To ważne kto zaczyna czy kto kończy? Zresztą merytoryki to również nic nie wnosisz na tym forum. Tu jak zwykle przed sezonem przepychanki słowne, która racja jest bardziej 'mojsza' i głupie utarczki słowne oraz odgrzebywanie starych kotletów (cytatów), a w co drugim poście można przeczytać 'złoty bogdan' albo przynajmniej nawiązanie do jego słów. Byście popisali o czymś mądrzejszym wiecie w ogóle, że właśnie odbywają się MŚ U21 w Bośni? Nie rozumiem czemu żaden z Polskich klubów nie chce ryzykować i ściągnąć np takiego Algharaballiego do siebie. Jakby potrenował defensywę ten zawodnik z Kuwejtu za 2-3 lata będzie naprawdę solidnym grajkiem. Jednak takie inwestycje na daną chwilę robią głównie zespoły z Bundesligi...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
into the vortex

Otóż to - dziwi mnie ta cisza nt. mistrzostw młodzieżowców, ponoć pełne hale w Bośni, a i parkiety jak mniemam pełne potencjalnych gwiazd - ciekawe czy jacyś "skauci" pojechali ich oglądać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Mariusz7

Nie jestem skautem, ale sam naliczyłem sporo nazwisk bardzo potencjalnych młodych piłkarzy np. Spende (Maribor) dwójka Szwedzkich skrzydłowych Berg - Pettersson grają naprawdę kapitalnie, a szczególnie takiego Berga z Onnereds byłoby bardzo łatwo wyciągnąć tak sądze z Węgier kolejne trzy ciekawe nazwiska z słabszych klubów Zdolik, Debreczeni i Szollosi z trudniejszych do wyciągniecia ale mega ciekawych zawodników Baagoe z Silkeborgu, Bonilauri z Tuluzy czy Descat z Creteil, Sostarić z Gorenje czy Kaleb z Croatii, a to tylko tak na szybko pisana lista ciekawych nazwisk jest naprawdę sporo nie wiem czemu nikt się tym nie interesuje w Polsce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.