Wątek dotyczący artykułu

LeBron James: Mam wiele do udowodnienia

LeBron James odpowiadał na liczne pytania reporterów na Filipinach. Stwierdził między innymi, że obronienie mistrzostwa było znacznie trudniejsze od jego zdobycia.

przeczytaj cały artykuł

Sopa

W sumie to pokonał w 2011 i to 4:1, wychodzi więc na to, że to raczej D-Rose i Byki mają co udowadniać Miami... miejmy nadzieję, że w tym roku to Chicago będzie reprezentować Konferencję Wschodnią w wielkim finale :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Wiem pamiętam ale wtedy Chicago dopiero sie rozkrecało.Rok pozniej to dopiero byli w gazie niestety jak doskonale wiesz zerwane ACL Rose'a w meczu z 76 i koniec marzen.Natomiast zobacz w tym roku jak sie Miami meczyli z Bulls mimo,ze nie było Rose'a,Denga i Hinricha.Wgl to szkoda,ze Nate odchodzi mam nadzieje,ze generalny menago Bulls wie co robi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
TOKI1234

Zapomniałem, że ty jesteś agentem Lebrona.
Wcale go nienawidzę tylko nie lubię i cieszy mnie,że Rose takim stwierdzeniem rzucił mu wyzwanie. Na koniec przyszłego sezonu wszystko się rozstrzygnie :) i nie musisz się tak pocić jak bronisz Lebrona. Nawet szyna się nie wtrąca :) a ty masakra zła wypowiedź o Lebronie działa na ciebie jak czerwona płachta na byka:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Rubic

Toki dziwi mnie że to piszesz xd

Nie ma zawodnika który wraca po kontuzji i gra lepiej niż przedtem
Wiele zawodników potrzebuje sporo czasu żeby przywrócić dawny poziom...Moim zdaniem Rose w tym sezonie nie ma co liczyć na razie ... Myślę że 15 pkt na mecz to go powinno cieszyć po kontuzji.Ten sezon będzie należał do Irving'a w statystykach własnych :)
Akurat jestem pewny jedynie że Kobe wróci i będzie grał jak przedtem to zbyt doświadczony zawodnik żeby taka kontuzja osłabiła jego gre...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
heat_rays_fan

bo kolega Szyna pewnie na wakacjach, więc ktoś musi bronić Miami przed najazdami :) pewnie, ze taka wypowiedź działa jak płachta na byka, bo jeszce jakbyś napisał, że Kobe może będzie MVP, to jeszcze bym zrozumiał, ale nie Rose po roku przerwy w grze i takiej kontuzji

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.