Wątek dotyczący artykułu

Siergiej Grankin: Marzymy tylko o złocie w mistrzostwach Europy!

Rosjanie po wygraniu igrzysk olimpijskich w Londynie i Ligi Światowej 2013 chcą iść za ciosem i zwyciężyć w polsko-duńskich mistrzostwach Europy.

przeczytaj cały artykuł

maciek456

2007 rok , Rosja ma na wyciągnięcie tytuł u siebie z Hiszpanami , piłki meczowe zdobyte przy pomocy sędziego kilka punktów- przegrana. 2009 rok - Rosja vs. Francja 2:2 w Setach 13-9 dla Sbornej i to jednak Francuzi wygrywają . 2011 rok. Rosja ma piłki meczowe na 3:1 z Serbią , przegrywają 2:3 w meczu . Tak więc Rosjanie nie mogą jakoś wygrać ME . A ich można ograć co pokazała bądź co bądź przecietna choć coraz mocniejsza Kanada