Dyskusja

A R E S

przejdź na stronę użytkownika

FG

jak chcesz mnie znaleźć wystarczy poprosić ale pisząc do mnie w liczbie mnogiej wnioskuje że chowasz się za plecami kolegów a ja nie mam o czym rozmawiać z takimi leszczami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
A R E S

Nie muszę brać kolegów chłopcze. Jedni jest ciekawe włączyłeś kozaka sadząc się do mnie zamiast bronić swojego klubu przed typami takimi jak Moskit Bzyk i inny. Atakujesz swoich brawo. A i jeszcze jedno na wafle nie trzeba kolegów

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
FG

ja się do ciebie sadze??? kto mi jakieś pierdoły na tablicy wypisuje. po drugie zawsze jestem za swoimi i wczoraj też byłem gdy nagle dostałem strzała od swojego(pablo fg)później gościu swoje wypociny usunął a ty widząc tylko moje ułożyłeś sobie historię.

| Odpowiedz
blokuj
A R E S

Tak bywa jedno ci powiem koleś ma trochę racji nie ma co się spinać bo nie raz wracałem ze stadionu z nieciekawą miną. Wie nie dziw się ze większość kibiców wierzy ale się nie napina bynajmniej na forum. Mało mamy jazd przez Władka i jego teksty. Do tej pory jadą po Gorzowie na forum..

| Odpowiedz
blokuj
FG

masz rację tylko ja się nie spinam.nigdy nie pisze że wygramy czy przegramy.czasem walne jakimś tekstem jak ktoś głupoty pisze. możesz sobie poczytać i wcale się nie obrażę jak nie będą w twoim guście tylko jak ktoś później ci grozi na forum jest dla mnie śmieszny. jak piszą kobylaki albo zardzewiała to ja się nie obrażam tylko piszę ukraińcy albo tyfusy. mam 35 lat i chłopcem nie jestem. jak nie masz problemu to może być sztama a jak masz to trudno. jak już pisałem nie obrażę się.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.