Wątek dotyczący artykułu

Stelmet Falubaz nie będzie unikać Unii Tarnów. Jankowski: Chcemy wygrać oba mecze

Spotkanie w Rzeszowie nie ma większego znaczenia dla Stelmetu Falubazu. Jeśli ekipa Rafała Dobruckiego pokona Dospel Włókniarz i tak zajmie najprawdopodobniej pierwsze miejsce przed play off.

przeczytaj cały artykuł


Gitstrad

Fakty:
1. Układy w żużlu istnieją i w tym roku została ukazana prawdziwa ich skala.
2. Abstrahując od historii torów w Lesznie nagonka władz na ten klub jest rażąca i bardzo przesadzona.
3. Chyba nikt, kto lubi żużel w sensie stricte sportowym nie wyobraża sobie że extralipa w przyszłym roku powinna zawierać waleczny i charyzmatyczny klub z Wrocławia niż ten "zlepek problemów" z Rzeszowa.
Apel!
Wszyscy normalni kibice, szczególnie ci z Falubazu - piszcie wszędzie, szczególnie na forach Falubazowych! Nie dopuśćmy żeby kazali naszym chłopakom podłożyć się w meczu z Rzeszowem. Mamy jak wszyscy inni swoje za skórą, ale nadszedł czas sprać brudne plamy na honorze! Wywierajmy presję na włodarzach naszego klubu, żeby wiedzieli że takiej ustawki im nie darujemy! Musi być głośno żeby różowy nie miał odwagi na takie posunięcie.
Nie ważne z kim 1 mecz w play off bo celujemy w złoto! Nie pozwólmy zgnoić dzielnego Wrocławia!
CZAS NA PRAWDZIWY ŻUŻEL !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (22|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nick Login

przecież to tylko sport.czy w zielonej też się im podłożyliśmy,że wygraliśmy tylko 46:44?tam jeżdżą naprawdę dobrzy zawodnicy,którzy w odróżnieniu od naszych będą gryźli tor bo to będzie dla nich mecz o życie.u nas nikt nie będzie ryzykował połamania kości w meczu dla nas o pietruszkę i to jest normalne podejście.wierzę,że wygramy bo nasi zawodnicy są w wysokiej formie.ale wcale się nie zdziwię,kiedy poniesiemy porażkę.stal ma dużo większą motywację ,dobrych zawodników,atut własnego toru.to są czynniki które mogą przechylić wagę na ich korzyść.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stal Rzeszów 48

Prosze bardzo- to odpowiedz jesli ktos myslał ze beda układy- nie bedzie zadnych i jesli rzeszów wygra to dlatego ze był tego dnia lepszy, a nie ze układ- dobrze ze zostało to wyraznie powiedziane. Chodziaz masz racje zawodnicy Rzeszowa pojadą na maxa bo to mecz o wszystko, a zawodnicy falubazu raczej przed play-offami zdrowia i kontuzji nie beda ryzykowac dla szalenczych akcji bo nie warto!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.