Wątek dotyczący artykułu

Hrycaniuk w Stelmecie? Czarkowski: Chciałbym go!

W dalszym ciągu nie jest jasna przyszłość Adama Hrycaniuka. Aczkolwiek coraz więcej znaków wskazuje na to, że w przyszłym sezonie będziemy oglądać go w Stelmecie Zielona Góra.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
luksin

ale tak bywalo w kazdym klubie ktory osiagal sukces:):):)...taka juz specyfika ludzkiej natury:)...ja mam nadzieje ze turow jednak sprawi jeszcze jakas transferowa niespodzianke i stelmet o ten tytul bedzie musial solidnie zawalczyc;)...dla dobra polskiego kosza fajnie by bylo gdyby czasy hegemonii jednego zespolu odeszly w zapomnienie;)...im wiecej roznorodnosci tym wieksze szanse na rozwoj:)...nie ukrywam jednak ze obecne transfery stelmetu w kontekscie rywalizacji w plk stawiaja ich w roli mega faworyta...choc powoli zaczynam sie zastanawiac jak beda sie czuli gracze , ktorzy praktycznie przesiedza wiekszosc meczy na lawce(sroka ,cesnauskis itd) bo nie da sie ukryc ze najwieksza przeszkoda w wygrywaniu jest wewnetrzny ferment:):):)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
icos

Niestety taka prawda. Jak się czyta niektóre komentarze pod Barlowem i Oliverem to gdzieś nam się poziom zgubił. Jak jesteście tacy mądrzy jeden z drugim to na parkiecik i pokażcie jak się gra, albo wyskoczcie z kilku milionów $ to podzwoni się do Howarda, Chandlera czy kogo tam chcecie. Z Hrycaniuka ucieszyłby się każdy klub w plk. Zwrotny to on nie jest ale co walczy to walczy. Takiego właśnie nam trzeba, centra, co pod koszem będzie się rozpychał i walczył o piłki a Wy pewnie dalej będziecie pisać o "drewnie".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dorek

Co to za zachowanie ! Masz coś do luksina ? On akurat w przeciwieństwie do innych tutaj potrafi się zachować i można z nim powymieniać ciekawymi uwagami. To że jest z anwilu to nie znaczy , że nie może się udzielać o Stelmecie. Chyba każdego kibica interesuje skład jedynego w polsce uczestnika Euroligi. A to że co niektórym u nas się w tyłku poprzewracało to święta prawda !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
South Yorkshire KSF

a mam! do niego i podobnie myslacych. tam gdzie sie dobrze dzieje trzeba zawsze rzucic kamyk i wspomniec o jakis fermentach. typowo polskie myslenie... mi sie nic nie poprzewracalo. ciesze sie z tego co sie dzieje w Zastalu. moze nie wszystkie ruchy bede udane 100% ale wszystko ma rece i nogi. co do Hrycaniuka to nie uwazam go za drewno tylko za jednego z lepszych z PL i licze na transfer do ZG. konczac, to sam niedawno pisalem aby nie pompowac balonu i zdanie to podtrzymuje. sezon jest dlugi, druzyn sporo, meczow jeszcze wiecej i o medal (a co dopiero obrone tytulu) bedzie ciezko. no i licze na dobre wystepy w Europie. pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
luksin

nie ma co sie denerwowac...ja tylko zadalem pytanie:)...bo nie da sie przeciez ukryc ze przy posiadaniu 14osobowego skladu ,nawet w kontekscie gry w eurolidze dla niektorych graczy zabraknie czasu:)...matematyki sie nie oszuka a przeciez stelmet ma teraz tak wiele silnych nazwisk w skladzie ze ktos bedzie musial byc poszkodowany i beda to pewnie ci najslabsi...czyli matczak ,cesnauskis ,sroka ,chanas ,kucharek...bo jaka widzisz role chanasa gdy na sg bedzie juz zamoj i ten nowy z usa:)...jaka jest rola cesnauskisa gdy na rozegraniu jest swietny koszar i pewnie rownie dobry robinson:"):)co ze sroka???bo on moze i jest walczakiem ale to troszke inna pulka niz nowe nabytki stelmetu...zmierzam do tego ze stelmet jest bardzo silny ,ma wielu mocnych graczy ,ma bardzo rozbudowana i przemyslana rotacje ale wydaje mi sie ze ze jest tam poprostu o 2-3 graczy za duzo...oczywiscie mozna mowic o zabezpieczaniu sie w razie kontuzji ale przeciez przy tak dlugo trwajacym okienku transferowym te uzupelnienia mozna przeprowadzic w trakcie sezonu...ja w plk nie bede stelmetowi kibicowal bo mam swoj ukochany anwil ale w eurolidze stelmet jest rowniez moim reprezentantem ,tak jak byl prokom( do chwili gdy olal polska lige) i tak jak bedzie kazdy inny klub ktory w tych rozgrywkach sie pojawi...tak samo kibicuje turowowi w vtb:)...i wcale nie mam zamiaru siac fermentu bo ja naprawde widze trzymam kciuki za euroligowa przygode stelmetu ale chyba mam prawo miec wlasne zdanie:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
South Yorkshire KSF

graczy jest tyle ile potrzeba bo bedzie duzo gier a ze teraz dzialacze chca miec kompletna druzyne a nie dobierac w trakcie sezonu wydaje sie lepszym pomyslem (dobre zgranie zespolu) niz uzupelnianie skladu potem. na to zawsze jest czas w przypadku gdy ktos zawodzi. i tak juz Oliver ma kontrakt "otwarty" wiec sternicy klubu ostroznie podchodza do tematu.

| Odpowiedz
blokuj
luksin

oczywiscie ale zamiast 2-3 przecietniakow mozna miec kolejna gwiazde:):):)...i wydaje mi sie ze zamiast 14 zawodnikow mozna miec spokojnie 12 plus mlodzi:)...stelmet ma wielkie finansowe jak na plk mozliwosci ale juz w skali euroligi bedzie pewnie jednym z biedniejszych klubow i kazda zlotowka moze byc przeciez przeznaczona na jak najsilniejsze transfery:)...zamiast cesnauskisa ,matczaka ,sroki mozna bylo miec chyba kogos lepszego:):):)

| Odpowiedz
blokuj
South Yorkshire KSF

cos tam kombinujesz ale na krotka mete... lepiej jest miec kilku zaufanych, sprawdzonych graczy w razie jak Gwiazdom cos by odbijalo. a wez tu miej same Gwiazdy i jak Ci 1/3 zespolu gwiazdorzy i co wtedy?? wtedy masz ten swoj Ferment

| Odpowiedz
blokuj
luksin

ale mi nie chodzi o sklad waski tylko 12 osobowy plus juniorzy:):):)...w protokole i tak moze byc chyba tylko 12 graczy na mecz;)...mecz to 40 min a stelmet bedzie gral 2 razy w tygodniu i nie wiadomo czy tak samo bedzie juz od stycznia(bo nie wiadomo czy stelmet awansuje dalej)...nie moje pieniadze i nie moj klub ale lepsze jest zawsze wrogiem dobrego wiec lepiej miec lepszych graczy:)...a najwiekszy ferment tworzy sie wtedy gdy jest grupka graczy ktorzy czuja sie nie dostatecznie wykorzystani:)....choc nie zycze tego stelmetowi:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
luksin

a tych gier nie nie bedzie w cale az tak wiele...polska liga to jeden mecz w tygodniu i eurliga to jeden mecz tygodniu...nie przesadzajmy z ta czestotliwoscia...turow i kazdy zespol grajacy w pucharach zawsze gral 2 mecze w tygodniu;)...

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Misiek

A czy mógłbyś wyjaśnić niewtajemniczonym kibicom, co oznaczają tajemnicze SG, PF, czy inne jedynki, czwórki, piątki ? Myślę że wielu czytelników będzie wdzięczna Tobie za mały, acz fachowy instruktaż. Z góry dziękuję !

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Wo Falubaz-Zastal

Popieram. Niestety kibiców sukcesu jest jak w każdym mieści i w moim sporo. Niektóre komentarze to aż ... człowiek sie zastanawia czy odpisać czy lepiej na taki poziom się nie zniżać. Dziś przyszedł Olimpijczyk, reprezentant kraju z ligi Hiszpańskiej a po nim pojechali, wymagania mają NBA i nic wiecej. Ale skład cieszy mi już obojętnie kto to będzie bo zaufanie do Prezesów jest spore, a jakby był to Hrycan to będę przeszczęśliwy. A nawet jak nie to i tak ze składem rozpieścili nas w tym roku po całości.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.