Wątek dotyczący artykułu

Turniej w Puławach: Sukces Motoru Zaporoże

Motor Zaporoże wygrał towarzyski turniej w Puławach. Ukraińcy w meczu finałowym pokonali gospodarzy różnicą jednej bramki.

przeczytaj cały artykuł

ZygaPuławy

Rafał Grzybowski miał bardzo słabe początki, ale jest pracowity i utalentowany, w trakcie sezonu już pod Jego koniec stał się pewnym punktem drużyny, a w dwóch z trzech turniejowych meczach był nie gorszy od Steni... Chłopak ma papiery i warunki do gry, myślę, że się drogi Piotrze srodze przejedziesz na swoim wyrokowaniu... Tego sobie i Tobie życzę :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fan Piotra Tomka

Do drużyny walczacej o medal. Chłopie ta drużyna o medal walczy co sezon i kto by w niej nie grał to medalu jak nie było tak nie ma. I w tym sezonie tez go nie będzie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AlexLFC

widze ze sam sobie odpowiadasz po raz kolejny z multikonta. wiem bo raz pomyliles konta i mi z twego drugiego odpowiedziales. Nialadnie. widze ze sobie ego podbudowujesz...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
sahar

Klub ma dopiero 10 lat, jeden z młodszych składów w lidze, dużo dobrych, utalentowanych zawodników, więc medale będą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
sahar

Zwróć uwagę na to, że ma dopiero 23 lata, a w ręcznej bramkarze na wyżyny swoich umiejętności wchodzą w znacznie starszym wieku. Będzie jeszcze czołową postacią w ekipie Azotów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.