Wątek dotyczący posta na blogu

Reforma Światowego Speedwaya -Moimi oczami

użytkownik usunął konto

Co raz więcej słychać o zmianach w żużlowym świecie,ma to związek z przerostem formy nad treśćią w SGP,nową formą IME czy zamiarem powrotu do MŚP. Moim zdaniem najistotniejsze są 2 rzeczy: 1.Jednodniowe finały światowych imprez 2.Bezpieczne tłumiki("stare rury" lub nowe przelotowe ,jeśli się sprawdzą). (…)

przeczytaj cały artykuł

Walczące Byki

1. Regulamin finansowy lub ograniczenie ilości obcokrajowców w składzie Ekstraligi do jednego.
2. Wypłata za zdobyte punkty. Przygotowanie do sezonu opłacają sponsorzy.
3. Wprowadzenie przelotowych tłumików i zrezygnowanie z id*otycznych przepisów mówiących "regulaminowy tor=beton" oraz niepotrzebnie żerujących na budżecie Ekstraligi komisarzy.
4. Rygorystyczna komisja przyznająca licencje, która zwraca uwagę na to, czy klub jest wypłacalny.
I to już będzie dla mnie reforma na cały świat. Mój świat - moje podwórko. To pozwoli na większe emocje, powrót prawdziwych derbów i świętych wojen, większą ilość identyfikujących się z klubem wychowanków, znaczne obniżenie cen biletów i związany z tym wzrost frekwencji. Chcę oglądać żużel, w którym będą mijanki i pełne trybuny. Jak wrócimy do normalności w Polsce, która normalność wielkimi pieniędzmi zburzyła, to wszędzie będzie normalnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Walczące Byki

Nie piszę o realnych pomysłach, tylko o tym, co pozwoliłoby nam wrócić do normalności. Przelicz sobie, ile klubów przez ostatnie kilka lat mogło wystawić skład zbudowany w większości z WYCHOWANKÓW lub chociaż POLAKÓW. Długo się nie naliczysz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ostpreußen

Dokładnie. Sami wychowaliśmy Sajfudinowa, Lokatjevów, etc. A teraz lament. A może zamiast nabijać kabzy obcokrajowcom, trzeba było inwestować w naszych? Wtedy mielibyśmy więcej Dudków, Pawlickich, Zmarzlików, etc. i nie wyhodowalibyśmy sobie sami konkurencji. Ale to się nie da, ponieważ trzeba by większości naszym "PaczPanom" dolać po 5 litrów Castrola do ich pustych mózgownic.

| Odpowiedz
blokuj
Walczące Byki

Tym bardziej żałuję, ale może uda mi się uniknąć oglądania tego od 2014. Oby jak najbardziej spodobało mi się w nowym mieście, jak będę tam miał fajne zajęcie, to bardzo możliwe, że wyścigi po czterech na niebezpiecznych i przegrzewających się motorach tylko w lewo (przez szacunek dla historii - nie nazwę tego żużlem) sobie odpuszczę.

| Odpowiedz
blokuj
pkew

Przepis o jednym obcokrajowcu został zniesiony ze względu na prawo Unii Europejskiej o zatrudnianiu obcokrajowców.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Walczące Byki

Tak, słyszałem coś. Ale nie napisałem, że musi być taki przepis, dałem alternatywę: limit finansowy. Jeżeli chcemy wrócić do normalności. Jeżeli nie chcemy, to możemy nadal sypać kasą, patrzeć jak upadać będą kolejne kluby i będzie jak z Purpurą u Sienkiewicza ("Legenda Żeglarska" - o kraju, ale pasuje jak ulał do Ekstraligi - polecam, bardzo krótka lektura, dosłownie kilka minut). Moim zdaniem - jeżeli żużel ma być taki, jaki był kiedyś, to trzeba zacząć od zakręcenia kurka z kasą dla zawodników (co pozwoli na obniżkę cen biletów).

| Odpowiedz
blokuj
Walczące Byki

Masz rację... :(
Ale pomarzyć zawsze można :D. Chyba, że lepiej pograć w Menadżera Mańskich, tam przynajmniej nie ma afer i rywal nigdy nie oddaje meczu na 75-0, ani żaden zawodnik nie spóźnia się o 4 minuty :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.