Dyskusja

-Kisiel-

Wg statystyk Krzysztof Buczkowski miał po 16 kolejkach najwięcej drugich miejsc dokładnie 41. Coś czuje że niedługo będziesz oglądać go w Grudziądzu i z takiego obrotu sprawy się zapewne ucieszysz. Do Penhal na 1 ligę Woźniak Adamczak Curyło Jóźwik Andersen a dalej nie wiem masz kogoś na oku?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
SpeedwayFanEmil17

ja słyszałem wersję z Falubazem Night.
tam Dudek przechodzi na pozycje seniora już ,a Adamczewski nie pokłada nadziei i szukają juniora ,który może liderować.
Ze spadających obecnie zespołów do podebrania jest Woźniak.
Toruń ,albo Zielona Góra.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
SpeedwayFanEmil17

Dlatego piszę o Zielonej Górze ,albo Toruniu ..
Chodź do Torunia by nie pasował mi ,bo to Bydgoszczanin ,ale może go dziewczyna przyciągnąć do Torunia ..
,albo postawi w końcu odważny krok w karierze i uda się na Ziemię Lubuską :)
Poczekajmy do końca sezonu ,rozliczeń.. i ewentualnych transferach :)

| Odpowiedz
blokuj
-Kisiel-

Wożniak w Toruniu, Buczkowski Andersen w Grudziądzu jeszcze runda zasadnicza się nie zakończyła a w internecie już huczy od ewentualnych transferów. Zobaczymy jak to będzie jeżeli chodzi o nazwiska dynda mi kto będzie. Ważne żeby było w klubie normalnie i żeby zawodnicy jechali z zębem.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.