Wątek dotyczący artykułu

Lubelski Węgiel KMŻ bez porozumienia z czołowymi zawodnikami!

W niedzielę Lubelski Węgiel KMŻ podejmie GKM Grudziądz w meczu pierwszej kolejki rundy finałowej I ligi. Koziołki przystąpią do tego spotkania w mocno odmienionym składzie.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
-- OSW --

Jak nie wiesz, to pragnę Cię doinformować, że w tym sezonie będą u nas jeszcze dwie super imprezy i to w znakomitych obsadach:
We wrześniu odbędzie się mecz Ostrovia vs Mistrz lub wicemistrz Szwecji i to w najlepszych obsadach, a na początku października, zaraz w niedzielę po Grand Prix w Toruniu odbędzie się nasz tradycyjny łańcuch herbowy i także w znakomitej obsadzie, bo z większością zawodników z cyklu GP, więc nie pisz głupot jak nie masz pojęcia co się u nas dzieje i idź już lepiej na ten wasz stadion i rezerwuj sobie miejsce, na to jutrzejsze arcyciekawe i pełne emocji wydarzenie :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RobertLBN

A może pójdę a tobie nic do tego, po prostu zazdrościsz że ja mam możliwość bycia na nim a ty nie :) no chyba że specjalnie przyjedziesz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-- OSW --

Człowieku ! czego mam ci zazdrościć, bo teraz to mnie zaskoczyłeś i nie bardzo wiem czego ?
A po drugie, to nie bój żaby, bo ja się nudzić nie będę i niedziele mam już zorganizowaną i jeszcze tylko się zastanawiam czy jechać do Wrocka czy do Leszna na mecz, bo praktycznie tu czy tu, to ta sama droga, czyli niecałe tylko 100 km, ale waham się , bo nie wiem gdzie będzie lepsze widowisko, chociaż pewnie na obydwu stadionach będzie gorąco :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Frankenstein1

Do Wrocławia nie masz po co jechać. Odradzam oglądania tych nieudolnych gwiazd Startu. Pewnie pojedziemy w możliwie najsłabszym składzie i wynik jak w Zielonej...

| Odpowiedz
blokuj
Lisek

Stachyra tez "konczy kariere" ;] Gdansk jest w dupie tak jak my z ta roznica ze Lublin jedzie oszczednosciowym skladem aby nie narobic sobie dlugow a Gdansk ma juz dlugi ;]] wiec po co wy sie pchacie do tej e-ligi. :>

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Frankenstein1

Spoko Rzeszów poleci to sobie kupią Pedersena do tego wróci Świderski, Skórnicki, Chrzanowski zostanie Stachyra i na podbój e-ligi. Jak co dwa lata.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.