Wątek dotyczący zdjęcia

Unistka1938

Martusiaa was spuściła do 1 ligii ! Gdyby niee wymyślała w Lesznie to spokojnie Rzeszów by mógł z nami wygrać patrząc na to jak Nasi sobie radzili na naszym torze w trakcie sezonu ... I teraz tych pkt być może zabrakło !!! MArtusiuuu nam chciałaś utrzeć noskaa a utarłaś sobiee :>> Dzięki :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Unistka1938

Ale to ona podjęła decyzje żeby drużyna nie wyjeżdżała do tego spotkania !! Więc sorki memorki ale to jej zasługaa :D Podpisanie umowy z Nickim też --- więc to ona Rzeszów spuściła :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HakerRzeszów

z tym Lesznem to tak nie do końca jej zasługa, zresztą jeden mecz z Lesznem nas z ligi nie spuścił, posłuchaj wypowiedzi Grzesia Walaska. Tak samo jak zasługą Marty nie są: słabe biegi nominowane w wykonaniu Grega w ostatnich 3 meczach, defekty Okonia i jego ogólne problemy ze sprzętem, sinusoida formy Juricy, fatalna forma Lamparta, brak drugiego solidnego juniora, i wiele wiele innych. Zwalanie winy na jedną osobę jest zupełnie bez sensu i świadczy o braku znajomości tematu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Unistka1938

Mecz z Lesznem mógł dać wam punkty, które by was utrzymały ale chciała wojnyy to ją miała ... A defekty, kłopoty sprzętowe to normalnee w tym sporciee . W każdej drużyniee znajdziesz zawodnika, które takie miał lub ma ! Taki sport ktoś mija linię mety pierwszy a ktoś ostatni innej opcji nie ma ..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
HakerRzeszów

no ku*wa, tak jak się staram nie przeklinać to teraz mi puszczają nerwy. Tak samo punkty mógł nam dać wygrany mecz z buczą u nas, można było wygrać w ZG gdyby tylko Pavlic zrobił jakieś sensowne punkty, opcji jest mnóstwo. Można tak wymieniać w nieskończoność, tak naprawdę nie można się przyczepić tylko do 1 meczu z Gorzowem i wyjazdu do Gniezna. Twoje gadanie, że zawalił nam sezon jeden mecz jest żałosne. I ja się w sumie cieszę, że tam na tor nie wyjechali, co poszła fama po Polsce i przyrąbali Wam solidną karę. Szkoda, że ZG nie zrobiła tego samego. Zresztą, kto by tam nie jeździł, skarżył się na tor.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Unistka1938

Niee wszyscy się skarżą na nasz tor ! Widać, że jakoś kiepski jesteś w tym temacie :)) A Twoje nerwyy świadczą o tym, że nieee masz racji niestetyy :) Mówisz mi tu o meczu z Buczą, z Zieloną ale TAM WYJECHALIŚCIE NA TOR I WALCZYLIŚCIE !!! A tu taak nie zrobiliście i to jest karaaaa :> I wiesz wolę, że mój klub zapłaci karę (choć niesłusznie !) niż by miał spaść do 1 ligii w takim stylu i składzie jaki mieliście !

| Odpowiedz
blokuj
HakerRzeszów

Dziecino, przeczytaj mój komentarz jeszcze raz, powoli, bez nerwów, to załapiesz o który mecz Falubazu mi chodzi. A na Wasz tor, chcąc prześledzić nałożone na Was kary, i wypowiedzi zawodników/trenerów sprzed ostatnich 3 lat, to się chyba tylko Krosno nie skarżyło. I nie chcę być złośliwy, ale popracuj nad stylem pisania ("nieeee" "niestetyyy :)" ) bo ciężko się to czyta ;)

| Odpowiedz
blokuj
Unistka1938

Dziecino to określenie bardziej pasujące do Ciebie :) Jaki klub tacy kibice, nic dodać nic ująć :DD Hmm, 3 lata powiadasz to szybko ten czas leci, bo ja słyszałam ostatnio z ust Cieślaka po meczu w Lesznie jaki był tor więc taak jak mówiłam wcześniej nie wiesz co mówisz i to taak potem jest ;pp ale to Twój kłopot a nie mój :) A taak po za tym to wszyscy gadają od tylu lat o naszym torze bo nikt nie potrafił na nim jechać a nie, że był źle przygotowanyy ! I niee popracuje dla Ciebie nad stylem pisania to lepiej Ty popracuj nad stylem czytania :)

| Odpowiedz
blokuj
HakerRzeszów

Zwróciłem się do Ciebie dziecino, bo sądząc po Twoim awatarze i sposobie wypowiedzi mógłbym pewnie być Twoim tatą. Twoje argumenty jednym uchem wlatują, drugim wylatują, żadnej w tym logiki. Nie potrafili wygrać na Waszym torze? Policz ile wygraliście domowych meczy u siebie w tym sezonie. A nad stylem pisania to popracuj dla SIEBIE nie dla mnie.

P.S Przeczytaj własną wypowiedz jeszcze raz. Najpierw sugerujesz, że Cieślak chwalił Wasz tor, potem piszesz, że wszyscy na niego narzekają :D przeczysz sama sobie, ale pozdrawiam mimo wszystko i dziękuję za poprawę humoru przed snem.

| Odpowiedz
blokuj
Unistka1938

Jak tak wszystkich oceniasz po awatarach to gratulacjee :DD To jest tak zwana płytkość ludzi :) I chyba ktoś tu musi się nauczyć czytać ze zrozumieniem ;pp I nie wmawiaj mi czegoś czego niee pisałam ! Czas nauczyć się czytać :)) A poleweczka to mam z Ciebiee i dziękuję Ci bardzooo za te wrażeniaaaa :D Było miłoooooo poznaććć :D

| Odpowiedz
blokuj
HakerRzeszów

Nie, nie wszystkich oceniam po avatarach. W sumie jak dotąd tylko Ciebie. Człowiek może być płytki, ale nie ma czegoś takiego jak płytkość ludzi, tak nawiasem. Koniec dyskusji z mojej strony, miłego dnia.

| Odpowiedz
blokuj
Unistka1938

Noo widzisz ale oceniasz .. Niee bądź śmiesznyy ! Udajesz jakiegoś uczonego czy coo ?? ^^Argumenty Ci się skończyły to koniec dyskusji ;pp Pozdrowienia :)

| Odpowiedz
blokuj
HakerRzeszów

No ale przecież właśnie to napisałem, że Ciebie oceniam, więc czego nie rozumiesz? Spakowana już na 1 września? I tak, masz rację, argumentów nie mam, w tak mało rzeczowej dyskusji, gdzie druga strona nie ma nic sensownego do powiedzenia, i jedynie lawiruje w własnym wyimaginowanym świecie ciężko o jakieś rzeczowe fakty.

| Odpowiedz
blokuj
HakerRzeszów

Żałosne? Sprawdź sobie najpierw definicję tego słowa, i nie używaj słów, których znaczenia nie znasz. Jeśli wydaje Ci się, że Twój styl wypowiedzi jest sarkastyczny/ironiczny, no to tak... wydaje Ci się :)

| Odpowiedz
blokuj
P.D.G.

ale wina Marty jest to ze trzymala sledzia na trenerce i welca na kierowniku, do tego brak profesjonalnego menagera, brak treningow , brak nadzoru nad druzyna, chlopaki robili co chcieli, przyklad Lamparta ktory wiecej czasu spedzal w knajpach niz na treningach (wiadomo Marta z knajpy go nie wypedzi, ale na treningi mogla zmusic , a chlopak przebimbal caly sezon i w kazdym meczu pierwszy sklad)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
HakerRzeszów

no tak, z wszystkim tym się zgadzam, nie twierdziłem nigdy, że MP jest bez winy, ale spadek jest składową wielu czynników, które wymieniać można godzinami, ale żaden samoistnie nie zadecydował o końcowym 8 miejscu w tabeli

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.