Wątek dotyczący artykułu

Oświadczenie ŻKS ROW Rybnik: Przepraszamy naszych kibiców

W niedzielę podczas meczu II ligi żużlowej w Rybniku doszło do incydentu z udziałem kibiców piłkarskiego Energetyk ROW Rybnik.

przeczytaj cały artykuł

jakubpravy

Wielu chodzi na wrocławski Śląsk i wrocławską Spartę, bydłem bym ich nie nazwał, bo są oddanymi kibicami, burd nie wywołują.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jakubpravy

W każdym klubie są kibice i ograniczeni umysłowo biedni chorzy ludzie, których chcą się poczuć jak w stadzie. Inni kibice z innych klubów mają podobne "zabawy" do kiboli z Wrocławia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
jedyny_taki

Nikt nie pisze że wszyscy chodzący na kopaną są bydłem, bo całe szczęście w Krakowie chyba (?) jeszcze ani Wiśle, ani Cracovii nie przeszkadza że istnieje coś takiego jak Speedway Wanda. Całe szczescie w Bydgoszczy tez na stadionie zuzlowym spokój mimo że piłkarskie 4 ligowe derby między Polonią i Zawiszą zawsze stawiają policje w mieście na baczność ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.