Wątek dotyczący artykułu

Zespół musi się rozwijać - rozmowa z Robertem Raczkowskim, prezesem Orlen Wisły Płock

Orlen Wisła Płock stoi u progu dużych zmian. - Zmieniliśmy misję i strategię funkcjonowania klubu - opowiada w rozmowie ze SportoweFakty.pl prezes Nafciarzy, Robert Raczkowski.

przeczytaj cały artykuł

hbll

Wydaje mi się, że Raczkowski mówi dużo, ale tak by za wiele nie powiedzieć. W tym sensie Miszczyński był "ciekawszy".
Natomiast nie słowa się liczą i to jak będzie oceniany nowy zarząd, nowy prezes zależy głownie od wyników drużyny w tym sezonie (teraz od Montpellier). Efekty pracy pozasportowej, marketingowej widać będzie najwcześniej pewnie za rok.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wisełka

No właśnie o to chodzi, że wcześniej słychać było tylko gadanie, a potem wszyscy robili sobie z nas żarty przez te górnolotne gadki Miszczyńskiego. Wolę czyny niż słowa i pod tym względem bardziej odpowiada mi postawa Raczkowskiego - mniej gadania. A czy więcej roboty to się przekonamy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hbll

Ja tam bym Miszczynskiego tak znowu źle nie oceniał. Moim zdaniem klub pod jego skrzydłami więcej osiągnął niż przegrał jak na tamte możliwości.
Mam tu na myśli grę w lidze mistrzów, awans z grupy i przede wszystkim Mistrzostwo Polski, jak dla mnie niespodziewane, na które moim zdaniem ówczesna Wisła nie miała argumentów, a jednak je wywalczyła.
Inna rzecz, że odejście w tak ważnym momencie i pozostawienie klubu w chaosie jakby nieco przekreśla sukcesy byłego już prezesa.
I nie sądzę, by ktoś normalny w owym czasie miał się z Wisły śmiać.
Niektórzy na forum sugerowali jakieś wewnętrzne interesy Miszczyńskiego załatwiane w klubie - nie wiem, nie znam się. Ale moim zdaniem następcy (mimo wspomnianego haniebnego odejścia) poprzeczkę zawiesił wysoko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.