Wątek dotyczący artykułu

GKM Grudziądz - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 47:43 (wynik)

GKM Grudziądz po trudnym spotkaniu pokonał w meczu na szczycie I ligi Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Najlepszym zawodnikiem pojedynku był Artur Mroczka, zdobywca czternastu punktów i dwóch bonusów.

przeczytaj cały artykuł

antyrzeszow

Dopiero wróciłem meczyk fajny szkoda uślizgu Krychy w 14 biegu gdy jechali na 5/1 i zrobiło sie 3-3 bo była realna szansa na remis co do gościa to Grudziądz trafił w 10 z Fajferem a my z Jabolem to porażka zawiodłem sie na Krzyśku to lepiej było puścić Kossakowskiego.Wszystkie defekty były symulowane po prostu nie chciało sie jechać zawodnikom i tyle.jesli żadna z drużyn nie straci gdzieś punktów np u Długopisów to mecz w Gdańsku zdecyduje o awansie i byle w pełnych składach więc zapowiada sie niezła końcówka sezonu i wielka feta tylko dla kogo??ja jestem przekonany ze dla Wybrzeża a kibice z Grudziądza ze dla nich więc zobaczymy jak sie to potoczy byle w sportowej walce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
antyrzeszow

Czyli?? nikogo z Gniezna nie widziałem może i byli to pewnie siedzieli w sektorze z Grudziądzanami bo zapewne kibicowali bardziej Fajferowi niż Jabolowi.Jeszcze małe pytanie do kibiców z Grudziądza widziałem jak grupka owych kibiców wybiegła na tor po 15 biegu może wiecie w jakim celu czy chcieli biec do nas czy mieli coś do THJ i w porę zareagowała ochrona spychając ich za plot.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
antyrzeszow

Ale o co chodziło ze zaliczył po raz kolejny dobry mecz to chcieli go za to zlinczować ludzie gdyby nie ci zawodnicy to nie było by tego sportu a że zmienił pracodawce i sie wypowiada jak sie wypowiada to jego sprawa żyjemy w wolnym kraju i każdy może mówić co chce byle nie obrażał innej osoby niecenzurowanym słownictwem i nie każdemu musi sie podobać jego styl mowy ale nie można za to lecieć na kogoś z pięściami bo to już jest patologia.Za rok będzie jeździł może u was i będziecie mu klaskać i na rękach nosić jak zrobi dobry wynik nie żyjemy w buszu a i normalnych kibiców nie brakuje wiec powinni panować nad tą mieszą grupką bardziej narwanych ja dziś jednemu narwanemu zwróciłem uwagę by nie zrucał butelki na tor więcej bo dostanie z liścia i siedział grzecznie i przeprosił więc nie dopuśćmy by żużel wyglądał jak piłka pod względem kibicowania

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
antyrzeszow

Dziś chętnie bym wypił może bym sie trochę rozluźnił muszę nad tym pomyśleć a i w dobrym towarzystwie to sama przyjemność picia pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Big Lebowski

Dobra. Moder nie przepuścił. Ale chciałem Ci przesłać wiadomość, że "biegnij" po piwo, albo po coś co bardziej lubisz i stuknij się ze mną wirtualnie, bo takich ludzi jak Ty bardzo szanuję.Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
antyrzeszow

Piweczko mam zawsze w Lodóweczce więc spoko tylko sie zastanawiam czy pić czy nie teraz sobie zrobiłem problem i mam nad czym myśleć pić czy nie pić oto jest pytanie.Jedno na sportowo można więc możemy sie stuknąć na zdrowie kolego.

| Odpowiedz
blokuj
antyrzeszow

Biorę i stukam w Ekran Lapsa na zdrówko i za tą EL może sie uda awansować a jak nie to tragedii nie będzie bynajmniej dla mnie najbardziej zawiedzeni będą kibice sukcesu ale to ich problem na zdrówko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Alek Z.

Powiem Ci tak kolego, że wolę nie awansować niż miałoby Arcziego u nas nie być. Gada co gada, ale jak się stara. Chciałbym by został u nas na długo. Mega go polubiłem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
antyrzeszow

Co tu mówić chłopina jedzie jak najlepiej potrafi ale na EL niestety za słaby ewentualnie jako rezerwowy to tak no chyba że mamy znowuż awansować i spaść to możemy zostawić taki skład jaki mamy tak realnie mówiąc.Ja miałem bardzo dobry kontakt z Zorrem ale realnie patrząc był za slaby by jeździć w EL 2012 i obiektywnie stwierdzam ze Artur też jest za słaby

| Odpowiedz
blokuj
Alek Z.

A ja powiem czysto hipotetycznie choć nie wszystkich lubię... Nicki, Arczi, Hancock, Misiek, Thj, Krycha i... Chyba taniej niż u Polnego?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Grudz_GKM

Każdy może robić co chce - on wypowiada się jak się wypowiada nasi kibice reagują bo mogą i tyle... Wy jakoś nie klaskaliście Skórnickiemu.... Przyganiał kocioł garnkowi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Nick1

jak kto jest wychowany to widać w kulturze kibicowania. Niestety narwańców jest sporo, z kulturą u nas jednak ciężko. W sumie dobrze zrobiłeś zwracając uwagę w swoim otoczeniu, bo zmiany zaczynamy od najbliższego otoczenia. mecz udany, najważniejsze że cało i zdrowo, ze sportowymi pozdrownieniami

| Odpowiedz
blokuj
wanciak

Nie wiesz czemu? Mroczka jeździł na jednym kole, i chłopaczki pomyśleli, że coś zrobią. Jednak odwagi zabrakło i był szybki powrót na trybunki jak ochrona zaczeła się zbliżać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.