Wątek dotyczący artykułu

Wanda na fali, Kolejarz w kryzysie - relacja z meczu Kolejarz Opole - Speedway Wanda Instal Kraków

Kolejarz Opole przegrał na własnym torze z Wandą Kraków 42:48. Silny zespół gości dzięki zwycięstwu dogonił w tabeli prowadzących rybniczan. Gospodarzom nie udało się zmazać plamy.

przeczytaj cały artykuł


1984BKS

Chrzanicie jak potłuczeni wszystkiemu winien prezes w Bydgoszczy też pijak ze śródmieścia z grupą imbecyli zrobił szopkę z taczką dla Leszka Tylingera i od tego czasu w Bydgoszczy żużel umiera. Od momentu jego odejscia klubem sterują pionki bez własnego zdania. Teraz jeszcze żużel w Opolu jakoś się trzyma ale jak więcej "szczekac" będziecie to możecie doprowadzic do sytuacji w jakiej Kolejarz znajdował się w połowie lat 90-siątych i ekipa z Leszkiem Sokołowskim , Piotrem Pietschem czy Maciejem Głodem na czele. Pozdrawiam serdecznie życzę sukcesów klubowi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Bradoc St.

Masz racje gdyby nie Drozd to żużla w opolu dawno by nie było.Bo niby kto był lepszy ? noban ,havi, albo moze Sawicki TAK? Drozd jest 10 lat i jest OK. jest żużel w OPOLU.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.