Wątek dotyczący artykułu

Premier League: Remis w meczu na szczycie

Manchester United podzielił się punktami z Chelsea Londyn w hitowym meczu drugiej kolejki Premier League. Spotkanie na Old Trafford nie było porywającym widowiskiem.

przeczytaj cały artykuł

Apator Fan

Mecz zdominowany przez taktyke.Bardzo nudny.Wynik sprawiedliwy.Za tydzien golimy United a Tottenham nie wygrywa z Arsenalem na wyjezdzie i Liverpool zostaje liderem!A juz tak bardziej dyplomatycznie to naprawde trudno sobie wyobrazic jak wielka bitwa czeka nas w niedziele o 14.30 na Anfield.Nie ma wazniejszego meczu na świecie.Nawet gran derbi wymiekaja.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sahar

Manchester ma silniejszą kadrę, która jest zgrana. Za Liverpoolem stoją kibice. Jest to jeszcze zbyt młody i mało doświadczony skład by nie dawać szans potęgom.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

"Liverpool will go into Sundays match with United ahead of them on the league. That hasn't happened since September 2008."A to taka ciekawostka.

| Odpowiedz
blokuj
sahar

I co z niej wynika? Liverpool grał ze słabszymi rywalami niż United a i tak ledwo wygrywał. Tylko nie pisz o dominacji w meczu ze Stoke, bo równie dobrze mógł Mignolet nie obronić karnego i byłby remis. Przez te dwie kolejki z lepszej strony pokazali się piłkarze The Red Devils.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Apator Fan

To tylko taka ciekawostka.Haha ledwo?Wy dzisiaj nawet nie wygraliscie.A Swansea wcale od VIlli lepsza nie bedzie w tym sezonie.Ze Stoke była dominacja bo powinien byc pogrom.Begovic z 6,7 razy uratował swoja ekipe przed utrata gola.Mignolet raz!

| Odpowiedz
blokuj
sahar

Chyba nie porównujesz meczu United z Chelsea z meczami Liverpool'u? Piszesz o dominacji... była ale gówno z niej wyszło, dlatego ledwo. I przypominam, że pomimo jednego zwycięstwa (i to na jednym z trudniejszych brytyjskich stadionów) Manchester ma lepszy bilans bramkowy, niż Live. To po pierwsze. Po drugie... Swansea nie jest lepsze od Villi? Michu i Bony. Coś Ci to mówi? Villa ma tylko Benteke. Łabędzie mają też lepszego bramkarza.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Swansea w tym sezonie bedzie cienka jak na moje.Drugi mecz tez przegrali grajac bardzo słabo.Michu jest przereklamowany.Poł sezonu mu wyszło potem przygasł.Bony praktycznie na razie ogony grał w tych dwoch spotkaniach.Liverpool jest faworytem i licze na zwyciestwo.3-1 dla LFC.

| Odpowiedz
blokuj
sahar

Jak na twoje to Chelsea miała wygrać 3:1. Może masz nosa do większości transferów, ale typowaniem wyników się nie zajmuj, bo wszystko jest możliwe. Co do Bonego, gra ogony bo jest nowy, ale jak się rozkręci to będzie lepszy od Benteke.

| Odpowiedz
blokuj
stef z gorzowa

ja bym swansea nie leckeważył, tak w ogóle to oni mieli spadać kiedy dopiero weszli, a już parę zespołów z czołówki się na niej przejechało, poza tym zdobili puchar ligi, są w LE, według mnie jeden z najbardziej nieobliczalnych i perspektywicznych zespołów w PL

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Ja tez ja tez!Codziennie o tym mysle a jeszcze w sobote Apator jedzie o finał z Włokniarzem.Co to bedzie za weekend!Ja tez licze na zwyciestwo wtedy to Liverpool zostanie liderem! :D

| Odpowiedz
blokuj
Lucas.

Ja też liczę na zwycięstwo "The Reds" =D i pierwsze miejsce w Tabeli ale to dopiero 3 kolejka, gramy na Anfield trybuny nas poniosą i zwyciężymy mam taką nadzieję. =)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Apator Fan

Hehe kazdy ma prawo do swojej opinii.Niewatpliwie kazdy z tych wymienionych meczow to czołowka.Jeszcze dodajmy derby Mediolanu i Bayern vs Borussia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
stef z gorzowa

szkoda trochę Monaco bo kiedyś bez wielkich pieniędzy potrafili dojść do finału LM, ciekawe co będzie jak wprowadzi się FIFA fair play finansowe, albo zbojkotują LM( w co wątpie) albo jakoś to obejdą

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Apator Fan

Mecz z Bayernem bedzie bardzo ciekawy.Pep kontra Mou.Hazard moze i słabiej dzis zagrał ale to mega kozak niedługo będzie walczył o złota piłke jestem o tym przekonany.

| Odpowiedz
blokuj
Hockley

O tym ja wiem od momentu, kiedy go zobaczyłem :) dzisiaj słabiej, ale nikt nie jest maszyną. Liczę, że w piątek pokaże swoją grę. Mecz jest w końcu na... Eden Arenie :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.