Wątek dotyczący artykułu

Sparingowo: Sroga lekcja dla Piotrkowianina

Srogiej lekcji szczypiorniaka udzielili piłkarze ręczni Górnika Zabrze zespołowi Piotrkowianina. Podopieczni Tadeusza Jednoroga przegrali 24:33 (12:19).

przeczytaj cały artykuł

jaet

To niestety prawda. Ja bym do tego grona dołączył jeszcze Zagłębie Lubin, które mimo ciekawych nazwisk w drużynie ma też tyle samo braków i gra zupełnie bez wyrazu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
into the vortex

Możliwe, że Piotrków to po prostu zbyt biedny ośrodek na Superligę. Transfery praktycznie żadne - Swat i Pacześny nie zbawią tej drużyny, a Lewicki to nie ta klasa co Titov. Były założenia, że ściągną drugiego bramkarza, prawe skrzydło - nic z tego nie wyszło. W dodatku nie jest tajemnicą, że po sezonie paru graczy będzie chciało stąd uciec - na pewno Pilot i Marek Daćko dostaną ciekawe propozycje. Oczywiście fakt, że kończą im się kontrakty może ich dodatkowo zmobilizować - i będą chcieli pokazać się potencjalnym nowym pracodawcom, ale jakoś nie wierzę, że przełoży się to na jakość gry Kipera. Jedyną nadzieją dla Piotrkowa są ew. jeszcze słabsze drużyny, tylko nie sądzę aby Zagłębie było gorsze niż przed rokiem (a Piotrków dwa razy z Lubinem poległ), a Gwardia jest niewiadomą. Chyba nadchodzą czasy końca prowizorki w rodzimym handballu, bez porządnego budżetu, hali, stałej, w miarę wysokiej frekwencji to za daleko się nie zajdzie. I wg mnie Piotrków będzie ofiarą tych zmian - co oczywiście normalne, aczkolwiek szkoda mi, że znów mogę nie oglądać Superligi na hali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.