Wątek dotyczący artykułu

Beniaminek I ligi uległ GTK Gliwice

W sparingu w Jaworznie miejscowy beniaminek zmierzył się z jedną z czołowych drużyn II ligi. Mecz był zacięty i ostatecznie zakończył się porażką gospodarzy.

przeczytaj cały artykuł

ziomal87

do dawid1: a widzisz jaka jest organizacja tego Pucharu Śląska? 2 mecze w ciągu dnia musi grać jedna drużyna. Twoja drużyna GKS Tychy nie stawia się na meczu?-to jak wy traktujecie puchar? A że Jaworzno i Gliwice nie chciały grać to ich sprawa-nie mają takiego obowiązku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dawid1

a ja skąd mam to wiedzieć? Klub nie chciał takiej informacji udzielić dlaczego nie pojawili się na meczu z Bielskiem. Zresztą kolejny dziwny pomysłem była gra jakieś bliżej nie przybliżona łapanka amatorów do udziału w pucharze Śląska. Ktoś to organizuje i ponosi za to odpowiedzialność. Zresztą na plakatach w BB była całkiem inna rozpiska turnieju niż tego co potem się działo. Więc ktoś to musiał zmieniać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.