Dyskusja

Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
emilia trn

nie widze zwiazku w tym najmniejszego!! wyniki i jazda chlopakow chyba mowia za siebie ze swietni sa!! a inni jak Wy zazdroscic mozecie ha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
aresco1

Bo jesteście frajerską drużyną. Zawsze płaczecie, a teraz sędzia popełnia błędy na wasza korzyść. Waszego zachowania we Wrocławiu wam nie zapomnę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PatrykZG

Tak, wszyscy bez powodu nagle sie uparli na torun. Ogarnij sie głąbie. Mi by było wstyd kibicowac w takiej sytuacji klubowi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
kordiss

chciałbym, abyś miał rację, ale mam wrażenie, że Totuń kupił mistrza już przed sezonem Stępień, bandyta prezes itp

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
PatrykZG

Widziesz, Falubaz, Tarnow, czy Leszno tez jest od lat zawsze w czubie. Róznica jest taka, ze nie raz od tych klubów dostawaliscie bęcki mimo jeszcze wiekszych druków jak dzis. Zabijacie żużel i tyle. Naprawde uwierz mi, że bez Torunia, bez tych narkomanów z australii, bez tego badziewia zwanego prezesem E-ligi, bez wozidechy Miedzinskiego ekstraliga była by lepsza. I to jest zdanie 80 % kibiców.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.