Wątek dotyczący zdjęcia

Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty przez użytkownika
Corvus

Po pierwsze: Nie robię żadnej napinki tylko mówię jak było. Po drugie: Krzyczeliście "Ku*wy" do kobieta i dzieci które były na stadionie i trzymały kciuki żeby wasi zawodnicy wstali z toru cali i zdrowi. No dno totalne... Najbardziej mnie boli że nie miał wam kto odpowiedzieć. Może teraz prezesina zobaczy że żużel w Toruniu bez kibiców to już nie to samo. Po trzecie: Nas nie goni żadna Elana koleżko. To że na niektórych osiedlach mają więcej ludzi niż my to nie znaczy że nie istniejemy. Oni się zajmują głównie robieniem propagandy. Al z wami jest chyba inaczej. Pamiętacie tegoroczny mecz z Falubazem? :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic z czewy

Ty zacząłeś napinke w strone Włókniarza o Raków ;).Ok, rozumiem wasze oburzenie za te "ku*wy",moze i troche przesada ale to nie kościół. Nie mówię,że mi sie to podobało bo w sumie też nie przepadam za takim dopingiem ale wszystko było na granicy rozsądku. No właśnie i tu też mam pytanie do Ciebie. Bez napinki, bez wyśmiewania się, po prostu z ciekawości. Brak młyna na Motoarenie to nadal konsekwencje Golloba a drużynie?
A z tym Rakowem też nie jest tak jak wszyscy myślą. Ogólnie to zgodzę się, że to raczej oni "rządzą" w mieście, ale jest pare dzielnic co w ogóle nie ma kibiców Rakowa i tam górą jest nasz Włókniarz. Oczywiście, że pamiętam mecz z Falubazem. Słyszałem już tyle historii na temat tego zajścia, że nie mam pojęcia, która może być prawdziwa. Jedni mówią, że Raków rozgonił nasz młyn a poźniej bał sie wyjść do naszych lepiej zbudowanych (niż Ci z młyna) kibiców. Inni też mówią, że to nasi lepiej zbudowani kibice bali się stanąć na drodze Rakowiakom i czekali aż wszystkim zajmię sie policja. Jak widzisz teorii jest wiele więc nie mi oceniać tą sytuacje :) Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
JR

A Wy nie bluzgacie jak do Czewy przyjeżdżacie ? widocznie na wyjazdy nie jeździsz, kwestie bluzg to norma na meczach drużyn które mają ze sobą ''kose''. a o Apatorze w Toruniu, sam chyba nie wierzysz w swoje słowa ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.