Wątek dotyczący artykułu

Artur Sukiennik krytykuje pracę sędziego: Pan Grodzki jest współwinny kontuzji Emila

Mimo, że od sobotniego meczu półfinałowego minęło już trochę czasu, emocje wciąż nie opadły. Osoby związane z częstochowskim klubem są niezadowolone z pracy sędziego Wojciecha Grodzkiego.

przeczytaj cały artykuł

Oktan

Po twoich komentach stwierdzam że i tak masz niże IQ od przedszkolaka więc nie rozumiem czemu czepiasz się jego.Jesteś pusty jak słoik po ogórkach i masz czelność oceniać innych?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Anty Asfalt

Jeśli oceniasz ludzi po ich gebie to gratuluje, bo idąc Twoim tokiem rozumowania to po gebie jaśniepana prezesa S. widać że jego IQ jest niższe od IQ mojego psa. Nasuwa się więc pytanie czy nasza kochana Elipa nie zasługuje na bardziej rozgarniętego prezesa?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Anty Asfalt

A co niby dobrego dla żużla zrobił Stepień? Nie kojarze zupełnie. Wiem że robi sobie przelew co miesiąc na ponad 20tyś. złotych za swoją ciężką pracę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Szyba

Takie gwiazdy jak Sówka ogląda się w telewizji a Przemka spotyka na spacerze w koszulce z napisem I love Leszno ! Wybacz Night to dla dobra sprawy !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Szyba

Jak się postarasz z koszulki można zrobić gacie ! A tak poważnie ja do Damiana od wielu sezonów nic nie mam ,brak formy to problem kibiców z Leszna !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
MarSpeed

Ale Night w koszulce to nie atrakcja, najlepiej jakby zamieścił fotę toples (klata, kaloryfer, biceps, triceps itd.), przybyło by mu fanek:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
-Night-

oj widac ze fiku - miku znasz tylko z opowiesci. zebys ty widzial jakie fiku - miku mozna robic w toalecie na stadionie w czetsochowie z bzdziagwa co myslila ze jestesm poslem. buhahahahha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
MarSpeed

Przemek, jestem kibicem żużla a nie kopanej i w żadne bezsensowne ustawki mnie nie interesują. Poza tym nie jestem małolatem i a osoby, z którymi uczęszczam na mecze to też normalni ludzie a nie oszołomy. Gwarantuje Ci, że możesz koło mnie usiąść i obejrzeć zawody bez żadnych problemów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.