Wątek dotyczący artykułu

Szalone okno transferowe: Rekordowy Bale, Neymar w Europie, zbrojenia Monaco i trenerska karuzela

W większość lig europejskich okres transferowy dobiegł końca. Tego lata na rynku działo się mnóstwo, wydano gigantyczne pieniądze, a wiele gwiazd zmieniło kluby.

przeczytaj cały artykuł

Lucas.

A mi żal Realu dali za Bale'a aż 91mln jak piłkarz jest wart może ponad 60mln góra. Jeszcze sprzedali świetnego Oezila co prawda za niezłą kwotę, który obok Ronaldo był najlepszy czy to ma sens? Bale nie wiadomo jak wkomponuje się do drużyny Oezil był już świetnie zgrany z zespołem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HBLLove

Za Ozila jest Isco a Bale jest dodatkowo. Nawet jeśli Bale jest wart 60-70 mln to Tottenham by za tyle go nie puścił a bogaty jak coś chce to płaci więcej i to dostaje. Bale ma 24 lata i podpisał kontrakt z Realem na 6 lat. W ciągu tych 6 lat wiele z tej kwoty się zwróci (Real ma 50% praw do wizerunku piłkarza) np. kampanie reklamowe, wykorzystywanie wizerunku piłkarza na wszelkie możliwe sposoby, koszulki meczowe (100 euro za sztukę). W ciągu 6 lat będą z tego ładne pieniądze. No a do tego wartość sportowa. Bale i Ronaldo odpowiednio na prawym i lewym skrzydle. Myślę, że jak się to wszystko dotrze na boisku to te skrzydła mogą robić spustoszenie w szeregach obronnych przeciwnika.

Z wczorajszym, 45-milionowym przelewem za Mesuta Özila, Królewscy zainkasowali tego lata 109,5 miliona euro. Pomimo transferowej ofensywy Florentino Péreza, która kosztowała klub 163,5 miliona euro: 91 za Bale'a, 30 za Isco, następne 30 za Illarramendiego, 6,5 za Carvajala i 6 za Casemiro. Z dochodami w wysokości 109,5 milionów euro daje nam to minusowy bilans w wysokości 54 milionów euro.

Zważywszy, że Real to klub z 520 mln euro przychodu rocznego wydanie 54 mln euro na transfery w tym okienku transferowym to niewiele.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lucas.

Tak wm że to się zwróci Realowi ale i tak przepłacili a Mesut był ich najlepszym rozgrywającym więc po co go sprzedawali -,-

| Odpowiedz
blokuj
HBLLove

Czytałem, że trener Carlo Ancelotti powiedział Ozilowi, że Isco będzie grał dużo i Ozil musiałby być zmiennikiem Hiszpana. Widocznie to nie było mu na rękę i odszedł tam gdzie będzie grał regularnie. Dobrze jest mieć po kilku graczy na pozycji, ale czasem atmosfera w zespole na tym traci, bo każdy chce grać a tu jest tylko jedno miejsce :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.