Wątek dotyczący artykułu

Piotr Rusiecki prezesem Unii Leszno?

Prezes Unii Leszno Józef Dworakowski zapowiedział, że swoją funkcję będzie pełnił tylko do końca października. Kto będzie jego następcą?

przeczytaj cały artykuł

Strzelecka

Tak jak kiedyś pisałem priorytet to: prezes, trener, menago.
Rusiecki? jak najbardziej na tak !
Jankes - OUT ! Z niego taki trener i taktyk, że ... A za niego nie kto inny jak Cze-Cze.
Co do menago itd to zagadałbym do Gajewskiego. Chłop ma głowę na karku a i też kilku sponsorów by przyciągnął.
Baliński i Fredka OUT ! Tzn. Balon może zostać, ale bez gwarancji startów a jak nie to Rawicz lub Ostrów lub koniec kariery. Lindgren to jedna wielka pomyłka.
Co do potencjalnych następców słuchy chodzą, że Tai i Zagar, ale... Tai jest za drogi. Zagar, AJ, do tego jeszcze Troy lub Buczkowski i możemy powalczyć.
Przemo
Troy/Buczkowski
Bjerre
Zengota/Michelsen
Zagar/AJ
Musielak
Piter
Trener: Czernicki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Strzelecka

Jeżeli tak Cię boli moje zdanie to nie musisz czytać i odpisywać. Wyraziłem swoją opinię. A teraz już nie musisz trolować.
Nie pozdrawiam !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Strzelecka

Ja to wiem, ale nadal większość kibiców jest ślepo zapatrzona w Balińskiego i Jankowskiego. Jankowski jest tu aby autorytetem, ale na trenera i taktyka się nie nadaje i pokazał to ostatni sezon i jego błędne decyzje. Dodatkowo sam jest ślepo zapatrzony w Balińskiego i Pawlickich.
Czernicki jest dobrym kandydatem. Nie dość, że doskonale szkoli młodych to też ma zmysł taktyczny.
Co do Balińskiego to niestety, ale wiecznie młody nie będzie a pokazuje to dobitnie ostatni sezon jak i poprzedni. Jeżeli chce zostać proszę bardzo, ale bez gwarancji startów. Nie to żegnamy. jak dojdzie do zmian w zarządzie i na trenerce to później można myśleć o transferach. Aj może nie jest pierwszej młodości, ale byłby wzmocnieniem no i może być liderem a jak nie on to Zagar. Koleś gdy ma płacone poniżej pewnej granicy nie zejdzie.
nie brałbym tu pod uwagę jak inni Walaska, Pedersena i Tajskiego. Po pierwsze są za drodzy a po 2 również będą łakomym kąskiem.
Natomiast za Balińskiego zakontraktowałbym Troya lub Buczkowskiego. Troy udowodnił, że jak dostanie pod tyłku to potrafi jeździć. Co do Buczkowskiego to chłopak ma potencjał, ale gdzieś się zagubił i być może jak Kołodziej odrodziłby się w Lesznie.
Na pewno nie życzę sobie powrotu Pavlica. Natomiast miło byłoby z bykiem na piersi znów zobaczyć KK, ale on ma kontrakt w Gorzowie. Skład realny to taki jak pisałem.
A jak wyjdzie to zobaczymy. Teraz zaczyna się tzw. "sezon ogórkowy" a wszystko wyjaśni się podczas okienka.
Pozdrawiam serdecznie !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.