Wątek dotyczący artykułu

W środę Testimonial Krzysztofa Kasprzaka w Poole

W środę na torze w Poole zostanie rozegrany Testimonial Krzysztofa Kasprzaka. W zawodach wystąpią między innymi Damian Baliński i Przemysław Pawlicki.

przeczytaj cały artykuł

DK Team

tak JARASS...powinien tylko jeździć w Toruniu na lidze i wszystkie inne zawody odpuścić i treningi również...kiedyś człowieku był jednodniowy finał IMŚ i faworyci do złotego medalu cały tydzień jeździli w lidze brytyjskiej do czwartku włącznie...a finał w sobotę...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
JARASS

Czy ja pisałem coś o odpuszczaniu treningów?
W tym sezonie z 20 odbytych kolejek,tylko w 5 jechaliśmy w pełnym składzie,w Toruniu zrezygnowano z zawodów motokrosowych ,które miały się odbyć w piątek,aby żużlowcy mogli się skupić na przygotowaniu do meczu.Gollob jest po wstrząsie mózgu i lekarze odradzają mu startu w SEC w sobotę,jak pojedzie w niedzielę nie wiadomo,Holder przyjedzie w roli kibica,mamy 2 najważniejsze mecze sezonu.Nie muszę Ci chyba pisać ,co ewentualna absencja Warda dla nas by znaczyła.
Mam nadzieję ,że swój rozum masz,i wyciągniesz z tego co napisałem ,odpowiednie wnioski.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Strzelecka

Niektórym nie przetłumaczysz. Dla nich siczy się tylko Toruń. Najlepiej jakby podpisywali kontrakty zakazujące startów we wszystkich ligach i turniejach, prócz tych w Polsce...
Co do zaproszonych widać kogo ceni KK a kogo nie ( Zmarzlik jak ktoś się tam burzył, że go nie ma ) xD
Za pewne będzie super zabawa. Szkoda, że żadna TV nie robi transmisji.

| Odpowiedz
blokuj
JARASS

kolega już po wakacjach? i tu nie chodzi o "jakiś"mecz,to jest zwieńczenie całego sezonu.Rozumiem zobowiązania ligowe,ale to turniej towarzyski.Jeden ,kumaty,zrozumie tą sytuację bez słów,innemu trza młotem to do pustej głowy wkuć.

| Odpowiedz
blokuj
Strzelecka

Chciałeś zabłysnąć, ale ledwo zaiskrzyłeś.
Widać prawda boli.
Najlepiej zamknijcie Warda na klucz i wypuszczajcie tylko na mecze ;)
Zresztą czego się boisz. Nawet jadąc juniorami ( jeżeli zmieścicie się w dolnym KSM ) macie złoto. Taką gwarancje dał wam prezio już przed startem sezonu. A niech aby ZG wygra to go jeszcze popamiętają :)

| Odpowiedz
blokuj
DK Team

Oj Jarass młotem musisz sobie wbić jasny obraz tego co napisałem...kiedyś Nielsen i Gundersen i wiele innych żużlowców co kandydowali do medali w jednodniowym finale / JEDNONIOWYM = raz w roku / i był to dla nich najważniejszy turniej w sezonie to jeździli ligę angielską w czwartek...ale komuś tak płytkiemu i widzącemu tylko Motoarenę i Unibax można właśnie wbijać młotem do głowy ten wątek a on i tak nie będzie wiedział o co chodzi...i będzie człowiek z pustostanem na szyi pisał statystyki i o rezygnacji z motocrossu i o najważniejszym meczu...takiś mądry jak Ci wszyscy co w Nickim widzą główną winę spadku Marmy gdy nie jeżdził mając rękę złamaną a SGP wiadomo że jeździł bo walczył o MŚ...masz tylko ligę w pustym łbie nic więcej...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.