Wątek dotyczący artykułu

Sławomir Kryjom: Na Stelmet Falubazie będzie ciążyła presja

W finale ENEA Ekstraligi wystąpi Unibax Toruń i Stelmet Falubaz. - Spotykają się dwaj godni siebie rywale - powiedział Sławomir Kryjom.

przeczytaj cały artykuł


Cysio

To będzie piękny finał - Ewa zaprojektuje nowe kevlary, Karolak zaśpiewa Wasz hymn a na próbę toru wyjedzie Klaudia w bikini. Tylko czy Kopernik da radę wstrzymać Warda, ruszyć Jonasa ?
Po meczu cały stadion zaśpiewa: "Nic się nie stało, Falubazy nic się nie stało" a senator odwoła występ QUEEN z sobą na wokalu w utworze We Are The Champions :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PrzeChooy

nie , nie będzie tak...będzie inaczej , Adrian wywiezie Patryka , Chris z Darcym zdeptają wszystkie szaliki , Tomek będzie miał biały kevlar z czarnym krzyżem jako jedyny , bo to wasz wielki mistrz zakonu przecie rodem z Bydgoszczy , wasz ulubieniec ,a Sławek posadzi kartofle na pierwszym polu startowym tak jak w Lisznie , no i Kostek syn marnotrawny przekaże JAWE ze stojącym silnikiem do szkółki żużlowej Janka Z a syn jego Karol zrobi na niej rekord toru. SMD .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.