Wątek dotyczący artykułu

Rafał Dobrucki: Nie odczuwamy szczególnej presji

Zdaniem Sławomira Kryjoma, presja przed finałem ENEA Ekstraligi spoczywa na barkach Stelmet Falubazu. Ze stwierdzeniem tym nie zgadza się jednak Rafał Dobrucki - trener zielonogórskiego zespołu.

przeczytaj cały artykuł

PYRA POZNAŃSKA

Dlamnie ten finał jest tragiczny bo nie lubię jednych i drugich,po jednej stronie pan senator ,dobrucki,hampel ,po drugiej kryjom .Ale wybieram mniejsze zło niech wygra APATOR.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Henryk

Ino słuchej,ady już przestań zanudzać wszystkich swoimi spostrzeżeniami bo poprzez to ciągłe "napinanie się", na innych przynosisz tylko wstyd, całemu Poznaniowi, ale.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PYRA POZNAŃSKA

To ty słuchaj nie lubimy magicznych i nie bedziemy lubic my nie lubuskie tylko WIELKOPOLSKA ,a wstyd to bycz tylko falubazem.Tam na tej wiosce myszlicie ze ten falubaz to pepek świata.

| Odpowiedz
blokuj
PYRA POZNAŃSKA

A jak tam budowa magicznego stadionu,ja w Poznaniu mam piłke nożną do leszna ma 64 km i mam żuzel.Ale powiem ci kargul ze ten wasz stadion naprawde jest magiczny wygląda jak bazar w mongoli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Henryk

Ino słuchej ,Kargula to sobie szukaj w rodzinie a Twoje stoisko to gdzie?,na Łazarzu pewnie ?,ale, A avatar masz seksowny, co ?.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.