Wątek dotyczący artykułu

Michał Ignerski: Chciałem wrócić do Polski, ale zagram w klubie zagranicznym

- Chciałem wrócić do Polski, ale wydaje mi się, że wyjadę do klubu zagranicznego na kolejny rok - mówi Michał Ignerski, skrzydłowy reprezentacji Polski.

przeczytaj cały artykuł

Maras27

Nie wiem czy tradycji stanie się zadość, gdyż kompletnie bez sensu byłoby wtedy podpisywanie kontraktów na 2 lata (jedynie Guinn ma na rok). Myślę, że w obecnym składzie dogramy cały sezon (może z jakimś jednym małym wyjątkiem)...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pawka

Ma to sens i to głęboki. I nie jest to żadną tajemnicą. Koszykarz ma nadzieję że dzięki grze w ambitnym klubie w europejskich pucharach pokaże sie i poniesie swoją wartość, a klub da mu wtedy zgodę przed terminem w zamian za wysokie odstępne. Przykład Hodge. A tak po roku grajek idzie gdzie chce, a klub ma figę. Przykład Borowniak, Hosley, Stević.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.