Wątek dotyczący artykułu

Ligue 1: Radamel Falcao strzela, AS Monaco lideruje

Trzy gole padły w niedzielnych spotkaniach 5. kolejki Ligue 1. Nadal niepokonane pozostaje AS Monaco, które dzięki skromnemu zwycięstwu jest liderem rozgrywek.

przeczytaj cały artykuł

jerrypl

Rewelacyjnie gra natomiast Saint Etienne. Trochę mnie przeraża że odpadli z Cypryjczykami, którzy teraz będą rywalami Legii. Saint Etienne może się w lidze pokusić o niespodziankę, kto wie, może podium w zasięgu?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Michauuu

AS Saint-Etienne odpadło z Esfbjergem, ale to tak na marginesie, Saint-Etienne wydawać się mogło, że po sprzedaży Aubameyanga nie odnajdą się w tym sezonie Ligue 1. Na szczęście byłem w błędzie, do drużyny dołączył Tabanou, Corgnet, Mollo, Erding, dalej jest potencjał w tej drużynie, Brandao nie zgubił formy z poprzedniego sezonu, Saint-Etienne już pare sezonów trzyma się w górnej części tabeli i to mnie cieszy, w końcu to jedna z najbardziej utytułowanych ekip we Francji :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.