Wątek dotyczący artykułu

Robert Lewandowski przed Ligą Mistrzów: Ponownie dotrzeć do finału i zrobić krok dalej

- Będzie ciężko, bo nikt już nas nie zlekceważy - mówi snajper Borussii przed startem Ligi Mistrzów. Robert Lewandowski trudnego zadania spodziewa się już w pierwszym meczu fazy grupowej.

przeczytaj cały artykuł

marco_er

w tym roku BVB maksymalnie do 1/8 dojdzie. uefa nie lubi żeby takie rewelacje zbyt długo utrzymywały się na szczycie i wylosuje Borussii w 1/8 Real albo Barcę;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80

Też mam Isco, w Fantasy, ale to nie oznacza, że mają wygrywać. Tym bardziej, że z napastnikami krucho, a BVB też się wzmocnił i jak wróci Piszczek to już w ogóle będą wymiatać. Mam nadzieję, że z grupy wyjdą z Arsenalem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hej Apator

Tez grasz w fantasy LM?Pochwal sie składem.Ja mam tak.Cortuois-Alaba-Liechsteiner-Adriano-Reus-Isco-Hazard-Oezil-Luiz ADriano-Messi jako kapitan i Villa.3-4-3 ;d

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
pablo80

Buffon
Alderweired-Cole-Thiago Silva
Pirlo(C)-Isco-Reus-Ozil-A.Almeida
Lewandowski-Szalai.
3-5-2
Ławka to już zapchaj dziury, zresztą Almeida też ze względu na koszty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.