Wątek dotyczący artykułu

LM: Mnóstwo goli na inaugurację, wpadka Juventusu, wielki start Realu!

Aż trzydzieści goli padło w ośmiu wtorkowych meczach 1. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Piorunujący początek nowej edycji zaliczył Real Madryt, który zdemolował na wyjeździe Galatasaray 6:1!

przeczytaj cały artykuł

Alea iacta est

Z ciekawości zapytam, ile zarobiliście pkt w fantasy? U mnie wpadło 36 i 5 zawodników gra jutro. I pytanie do tych bardziej obeznanych. Czy zawodnicy, których mam na ławce nie nadbijają mi punktów? Tak więc czy opłaca się tam dawać zawodników wartych ~4.0 i wtedy nic na tym nie tracę? To mój pierwszy sezon w fantasy, tak więc muszę się jeszcze do edukować :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hej Apator

Mi 26 ale grało tylko 4 zawodnikow.Jutro Messi moj kapitan.Zawodnicy z ławki pkt nie nabijaja chyba,ze wejda do składu kosztem kogos z 11 kto nie grał.Wiec warto kupowac tych zdecydowanie najtanszych rezerwowych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.