Wątek dotyczący artykułu

Statystyki PGNiG Superligi Mężczyzn: 2. kolejka

Przedstawiamy szczegółowe statystyki podsumowujące 2. kolejkę PGNiG Superligi Mężczyzn. Zobacz kto przewodzi klasyfikacji strzelców, a kto zdobył najwięcej bramek z rzutów karnych.

przeczytaj cały artykuł


skejd

Fajne te statystyki robicie, szkoda tylko że wciąż nie ma profesjonalnej strony Superligi. Strona związku ogranicza się tylko do podania strzelców bramek, w dodatku w archaicznej formie. W ogóle strona związku bardziej przypomina 2003 niż 2013 rok...
Mam taki apel do redakcji Sportowych Faktów. Skoro poruszacie często w dyskusjach różne tematy związane z piłką ręczną (ostatnio o miejscu rozgrywania meczów Wisła-Vive) to może udałoby się wam zapytać kogoś ze związku czy jest szansa by powstała profesjonalna strona Superligi ? Profesjonalna - mam tu na myśli: ładna graficznie, czytelna, gdzie będzie można znaleźć składy wszystkich drużyn, opisy poszczególnych zawodników (w sensie wzrost, waga, pozycja itp.), strzelców bramek i inne rozbudowane statystyki. Nie wymagam by pisano tam jakieś relacje z meczów czy tym podobne rzeczy bo od tego są takie strony jak Sportowe Fakty. Przydałaby się po prostu ładna strona z informacjami głównie statystycznymi, z czasem mogłyby dołączać jakieś filmiki ze skrótami meczów itp.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.