Wątek dotyczący artykułu

Pojedynek o żużlowe El Dorado - zapowiedź meczu Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - GKM Grudziądz

Renault Zdunek wybrzeże Gdańsk i GKM Grudziądz stoczą w niedzielę ostateczne starcie. Zwycięzca tego spotkania awansuje do ENEA Ekstraligi, natomiast przegrany będzie musiał obejść się smakiem.

przeczytaj cały artykuł

Mose Jurinho

he he he he dzieciaczku strasznie mnie rozbawiłes he he he az łzy w oczach mam ze smiechu he he he skąd sie tacy biora jak ty???he he he he chłopczyku meczy wyjazdowych z Lechią zaliczyłem wiecej niz ty miesięcy na tym świecie żyjesz....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Robert Łobodziński

Nie będę z tobą dyskutował. Wszyscy kibice z Gdańska i Grudziądza wiedzą że jesteś śmieszny... Poza tym ja nie ukrywam się pod marnym przezwiskiem i avatarem. Bez odbioru.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Goebbels

Przez takie buractwo, które reprezentujesz, kompromitujesz siebie, klub i miasto. Rozumiesz, co do Ciebie mówię? To żadna sztuka nazwać kogoś k*wą albo ch*jem. To potrafią już dzieci w przedszkolu. Sztuką jest umiejętność szanowania rywala, również kibica drużyny przeciwnej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.