Wątek dotyczący artykułu

Kto nowym mistrzem? - zapowiedź meczu Stelmet Falubaz Zielona Góra - Unibax Toruń

Niedzielny pojedynek w Zielonej Górze wyłoni nowego mistrza Polski. Czy Aniołom wystarczy trzypunktowa zaliczka z pierwszego spotkania?

przeczytaj cały artykuł

Zielonogórzanka

Czego czepiasz się Włókniarza. Każdy ma prawo do swojego zdania. Ja tam wolałabym finał a Częstochową. Nie byłoby niepotrzebnej napinki. Toruń walczy na żylety. A wygra lepszy. I oby wszyscy dojechali cali do mety.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Christof Unibax

Wolal bys z Czewa bo lagodniejszy przeciwnik ?Torun walczy na zylety? Nie pisze juz o meczu z Czewa bo to nudne.A jezeli chodzi Ci o Patryka to nikt nie powie ze chcial go Miedziak zalatwic.Przeprosil sie jestem pewien ze nie bylo to celowe.A teraz piszesz ze my jedziemy na zylety.Troche za ostro kolego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Zielonogórzanka

Nie mówiłam tego w kontekście meczu w Toruniu. Jeśli idzie o Adriana to już przeszłość. Ważne aby wszystcy żużlowcy skończyli finał zdrowi. A jaki będzie wynik okaże się w niedzielę o ile pogoda pozwoli.Częstochowa jest spokojniejsza a Toruń nie.

| Odpowiedz
blokuj
Christof Unibax

Nie wiem co masz na mysli ,albo chcesz tu zablysnac,albo robisz z siebie nie wiem kogo.Tych slow antagonizm raczej sie nie uzywa,obojetnie.Pseudo kibicow nie brakuje i w Toruniu.Zadyme zrobic po sprzyciu alkocholu takim nie wiele potrzeba.Wiec nie czepiaj sie akurat nas ok.Pozdrawiam kibica z Zielonki.

| Odpowiedz
blokuj
Zielonogórzanka

Nie chcę zabłysnąć i nie czepiam się Torunia. Presja na zwycięstwo będzie wielka. Mecz będzie bardzo zacięty i na styku. Nie życzę nikomu źle.Pseudokibiców obojetnie jakiejkolwiek drużyny nie cierpię. Psują atmosferę.

| Odpowiedz
blokuj
Christof Unibax

Powiedz kto lubi pseudo.I dokladnie skupmy sie na final.Ja tak samo nikomu zle nie zyccze.Jezeli u nas 2 -ga linia pojedzie "dosc" dobrze to bedzie ciekawy meczyk.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.