Dyskusja

Lechia Gdańsk Zawisza Bydgoszcz

Lechia Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz
21 września 2013, 15:30

1 : 1
relacja

Komentarz usunięty
jarekz

No daj szansę Zawiszy...Lechia to fajnie poukładany klub: nie trzeba nikogo wysyłać do pracy przy oborniku.Czy o to Tobie chodziło?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
GRFIN

Aż żal czytać że takie przygłupy są jeszcze na ziemi piłki tam w Toruniu nie macie więc zostało ci tylko logo Realu pod którym ukrywasz żałosną prawdę jak ci tej piłki brakuje ŻENADA !!!

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jarekz

Wybacz, nie mieszkam juz w Bydgoszczy,ale lubię to miasto tak jak i Gdańsk.Super miasto!Ty masz chyba jakis kompleks na punkcie Zawiszy i Bydgoszczy,czy co?Fatalnie to się czyta,brachu...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
liber772

tak mam bo nie lubie ludzi zadufanych w sobie i tego miasta klimatu jaki tam panuje i tego klubu.. w Bydzi rzadzi tylko Polonia!

| Odpowiedz
blokuj
jarekz

Wybacz stary,ale tak naprawdę to tylko kibicuję Anderlechtowi,jednak ważny jest dobry smak ,co do preferencji.Jak mieszkałem w Bydgoszczy, to miałem sympatię i do Zawiszy,Polonii,Asty,Delecty,Pałacu,Gwiazdy Bydgoszcz i BTH w hokeja i do spadachroniarzy z Zawiszy również.Jak mieszkasz daleko,to te lokalne wojenki są nieco śmieszne...Przemyśl to dobrze...Np.Lubię Toruń, bo tam studiowałem.Zluzuj nieco...a jak Zawisza nie spadnie?To co zrobisz?Sepuku?

| Odpowiedz
blokuj
jarekz

Przepraszam wszystkich fanatycznych Anty-Zawiszowców,że Zawisza wywalczył punkt w Gdańsku.Myślę,że poradzicie sobie z tą świadomością i prześpicie spokojnie tę noc...

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
ello

chyba będziesz musiał poczekać na ten spadek dłużej niż rok a w między czasie szybciej Olimpia Grudziądz wejdzie do ekstraklasy niż piłka w Toruniu się odbuduje :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.