Wątek dotyczący artykułu

Skandal w Zielonej Górze! Walkower dla Stelmetu Falubazu!

Choć wydaje się to nieprawdopodobne - nie doszedł do skutku mecz rewanżowy finału Enea Ekstraligi. Goście odmówili wyjazdu na tor, więc sędzia "odgwizdał" walkower. Stelmet Falubaz mistrzem Polski!

przeczytaj cały artykuł

Pshemoon

LUDZIE! TO TAK JAKBY W MECZU PIŁKI NOŻNEJ KONTUZJI TYDZIEŃ WCZEŚNIEJ DOZNAŁO: 2 BRAMKARZY I 3 OBROŃCÓW, A NA DZIEŃ PRZED MECZEM SPADŁ SAMOLOT Z 5 INNYCH ZAWODNIKÓW! ODBYŁBY SIĘ MECZ FINAŁU LIGI MISTRZÓW?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tesser

W Toruniu nie jechało 2 zawodników, więc nie przesadzaj. Unia Leszno w 2011 r. w jednym czasie miała kontuzjowanych nawet 6 zawodników i jechali, nawet z dobrym skutkiem, bo szczęśliwie wjechali do finału:)Trzeba walczyć do końca!

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tesser

A kto pisze o dniu przed finałem? - chcę dać Ci do zrozumienia, że walczy się do końca, a że żużel jest sportem kontuzjogennym wiadomo nie od dziś! Po to kontraktowaliście 5 super seniorów, aby mieć rezerwę, a że Wasz menago bawi się w gierki typu: podam w awizowanym składzie zawodnika "ducha", a potem nie można wstawić do składu Sullivana, który zresztą, nawet by nie zdążył dolecieć, bo nikt nie myślał o sytuacji awaryjnej...Daliście ciała, a nikt nie miałby pretensji, gdybyście przegrali nawet 60:30! Wracając do tamtego sezonu, wskazywałem, że w Lesznie w pewnym momencie brakowało nawet 6 zawodników, a potrafili złożyć drużynę, która nawet wygrywała mecze! Walczyli do końca i to się liczy!

| Odpowiedz
blokuj
Pshemoon

A JA MÓWIĘ O KONTUZJI AKTUALNIE NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA DZIEŃ PRZE FINAŁEM, GDZIE NIC NIE MOŻNA BYŁO ZROBIĆ - CHYBA ŻE MAJĄ TELEPORT W AUSTRALII TO MÓGŁBY SULLIVAN BYĆ. DO TEGO NIE MA PRZECIEŻ HOLDERA NIKT JAKOŚ NIE PAMIĘTA...

| Odpowiedz
blokuj
tesser

Pisałem Ci, że Sullivan i tak nie mógłby jechać, z uwagi na nieprzemyślany awizowany skład (za duży KSM Sullivana z Pulczyńskim)! Rok temu w takim Lesznie też nie było Hampela w decydujących meczach, ale nikt nie myślał o przekładaniu meczów z tego powodu! Nie rozumiem, jak w ogóle możecie brać pod uwagę przełożenie meczu - stało się i tyle, trzeba było honorowo pojechać. Za tydzień nic lepiej by nie było - nie byłoby Golloba, Holdera i pewnie Sullivana, więc co dałoby przełożenie? To może poczekamy aż Emil wróci i powtórzymy Wasz półfinał z Cze-wą, aby był fair? No bez przesady...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Pshemoon

Tu akurat się zgodzę chociaż doleję oliwy do ognia :) Kryjom to nasłabsze ogniwo w Toruńskim składzie już to pisałem.

| Odpowiedz
blokuj
kamsacz

na wyjazdach Gollob cieniuje! ma 3 srednią po za tym twoje porównania są beznadziejne i lepiej idz spac bo robisz tylko z siebie klauna!

| Odpowiedz
blokuj
zordon

Dobrze że dodałeś. Gdyby spadł samolot. To jest katastrofa i na pewno mecz zostałby odwołany. Ale na pewno nie przez kontuzje kilku zawodników. LA Lakers też mogą mieć pretensje do całego świata że Kobe złapał kontuzje. I co? Powtórzy sezon NBA bo miał kontuzje?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.