Wątek dotyczący artykułu

Nowy prezes GTŻ Grudziądz: Możemy utrzymać drużynę prawie taką, jak w Ekstralidze

W ostatnich dniach nowym prezesem GTŻ Grudziądz został Rafał Wojciechowski. Jego zdaniem grudziądzki zespół stać na utrzymanie składu prawie tak silnego, jak w Ekstralidze.

przeczytaj cały artykuł


nokiaa

wojciechowski jest prezesem gtz czyli juz praktycznie niczego tego co bierze kase na młodzież a fiałek prezesem miejskiej spółki akcyjnej czyli tam gdzie główną kase daje miasto .....a tak swoja drogą to miasto chyba winno ograniczyć kase na szkolenie młodzieży bo od czasów Mroczki nie wychowali ani jednego zawodnika a kase biorą co roku.....ps. czy prezes miejskiej spółki akcyjnej dostaję co miesięczną wypłatę? to by tłumaczyło dlaczego nagle przestał pajacować ze odchodzi^^

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pawel88

Na prezesa spólki jest etat a więc pewnie będzie płatny, jednak z tego co słyszałem Fiałek ani Cichoracki nim nie będą. Zobaczymy zresztą kto się zgłosi , jakiemuś Henkowi z ulicy bądź z poza swego kręgu pewnie nie dadzą sterów,chyba ze sam przyprowadzi do klubu jakichś duzych sponsorów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.