Wątek dotyczący posta na blogu

Składy 2014 odc.1

Wzzzwz

Falubaz Zielona Góra 1.Andreas Jonsson 2.Aleksandr Łoktajew 3.Piotr Protasiewicz 4.Patryk Dudek 5.Jarosław Hampel 6.Łukasz Sówka 7.Adam Strzelec R.1.Kamil Adamczewski R.2.Mikkel B. Jensen R.3.Aleks Zgardziński Unibax Toruń 1.Adrian Miedziński 2.Michael Jepsen Jensen 3.Chris Holder 4.Darcy Ward 5.Tomasz (…)

przeczytaj cały artykuł

nadwrażliwość zębów

Cook w Toruniu? Skąd taki pomysł? Jeśli jakiś dodatkowy obcokrajowiec zostanie ściągnięty na rezerwę, to raczej będzie to jakiś młody, który będzie inwestycją na przyszłość - jak wcześniej Ward, Jensen i Holder. Tak samo surrealistyczne wydają mi się taka ekipa we Wrocławiu, Harris wracający do ekstraligi (jemu w I lidze dobrze, dość pewne punkty i w miarę duża kasa) czy to, że wszystkie trzy spadające kluby oddadzą swoich juniorów. Wydaje mi się też, że czas niektórych wymienionych tu zawodników (Baliński, Świderski, Madsen) w ekstralidze jako pewniaków do składu już się skończył. Jeśli już, to jako walczący o miejsce. pzdr.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Torunianka89

Tak sobie myślę, że może dobrze byłoby ściągnąć do Torunia na rezerwę Jack'a Holdera, młodszego brata Chris'a. Jakiś czas temu czytałam rozmowę z nim i mówił, że chciałby jeździć kiedyś w Toruniu. Miałby okazję nabierać doświadczenia u boku brata no i Tomka Golloba. Może jednak jest jeszcze ciut za wcześnie, nie wiem tego, ale myślę, że klub mógłby się nim w niedalekiej przyszłości zainteresować. A kto wie, może odpaliłby u nas tak jak Darcy czy Michael :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.